banner851

banner955

KÂĞITHANE BELEDİYE BAŞKANI MEVLÜT ÖZTEKİN GÖLYAKA’DA

Gölyaka ilçesini ziyaret eden İstanbul Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’a ilçede gerçekleştirilecek olan projeler için destek sözü verdi.

Gölyaka 09.12.2021, 15:30
2021
KÂĞITHANE BELEDİYE BAŞKANI MEVLÜT ÖZTEKİN GÖLYAKA’DA

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bugün İstanbul Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztek’ini ağırladı. Demircan’ı bugün makamında ziyaret eden Öztekin, ilçede devam eden projeler, çalışmalar ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi aldı.

Demircan ile birlikte ilçede hayata geçirilen projeleri yerinde inceleyen Öztekin, başarılı çalışmaları nedeniyle Demircan’a teşekkür etti. Hayata geçirilecek olan projeler ile ilgili Demircan’a destek sözü veren Öztekin, ayrıca ilçenin doğal güzelliklerine hayran kaldığını belirtti.

Başkan Demircan ise, Öztekin’e Gölyaka ilçesini ziyaretinden ve kendilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Demircan, “İlçemizde hayata geçireceğimiz projeler ile ilgili Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’den destek sözü aldık. İnşallah Kâğıthane Belediyesi’nin destekleri ile bazı projelerimizi hayata geçireceğiz. Ben Belediye Başkanımız Mevlüt Öztekin’e bize gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
21
kapalı