Düzce, Yerel Seçim sürecine girdiği son düzlükte, Başkan Adayları çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Bu kapsamda Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, kendisinin hazırlayıp sunduğu, gündeme yön veren Yorumluyorum, programında yaşanan gelişmeleri masaya yatırmaya devam ediyor.

Kendi yakın çalışma ekibi tarafından dahi, “eleştiriye tahammülü olmayan” biri olarak değerlendirildiği konuşulan Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, Ünsal’ın gerçekçi ve çarpıcı yorumlarına da tepkisiz kalmadı.

HABER EKİBİMİZ, ON BİNLERCE DÜZCELİ İLE GÖRÜŞTÜ

 

Kasım ayından bu yana, ilçe ilçe, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek Düzce’de on binlerce vatandaşla birebir görüşen Haber Ekibimizin, arka planı haberlere konu olmayan birçok veri ve gözlemiyle masaya yatırılan “Yorumluyorum” programında konuşulanların gerçeği yansıtmadığı zannına kapılan bir grup Güloğlu destekçisi, bu gerçeği kabullendiklerini ispat edercesine saldırıya geçti.

Y R P2O N U R1

“GÜLOĞLU DÜZCELİYİM DİYOR, DÜZCE’NİN NERESİNDENMİŞ?”

 

Rakipleriyle kıyaslandığında, şansı yok denecek kadar az olduğu herkes tarafından gözlemlenen Güloğlu’na getirilen en önemli eleştirilerin başında, her fırsatta gençliğinin Düzce’de geçtiğini öne sürdüğü için, tam olarak Düzce’nin hangi köyünden, hangi mahallesinden olduğunu açıklamaması geliyor.

Haber Merkezimize, Güloğlu’na ilişkin gelen birçok ihbar, yakın çalışma arkadaşlarının serzenişleri, bazı kesimlerce konuşulanların seçim sürecine zarar vermemesi adına Sadullah Ünsal tarafından haberlere konu edilmediği için, bunlar bilinmiyormuş zannıyla hareket eden Güloğlu ve bir grup destekçisi, kendisine yöneltilen basit bir kamuoyu eleştirisine dahi tek elden çıktığı çok net anlaşılan ağır eleştirilerle karşılık verdi.

ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ

Ekran Görüntüsü 2024 02 22 115006

“YIĞILCA’YI HİÇE SAYAMAYACAKLAR”

Öte yandan, hatırı sayılır seçmen kitlesi olan Yığılcalı vatandaşları adeta görmezden gelerek hareket ettikleri, Yığılca halkı tarafından konuşulan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Teşkilatı, her fırsatta Düzce Turizmine vurgu yapan Güloğlu’nun samimiyeti, tarihi ve turistik açıdan en zengin ilçelerden olan Yığılca’yı hiçe saymasıyla bir kez daha sorgulamaya açıldı.

Ekran Görüntüsü 2024 02 22 115210Ekran Görüntüsü 2024 02 22 115345Ekran Görüntüsü 2024 02 22 115118

Sosyal medya algısıyla gerçekleri gizlemeye çalışan Güloğlu ve yandaşlarına, bazı Düzceli vatandaşlar, sosyal medyadan sitem etti.

Güven Dinçar: “kimse kusura bakmasın, Yığılca’yı hiçe sayamayacaklar.”

Şafak Aktürk: “Neden Düzce’nin evladı Yılmaz Eser’in adı geçmiyor. Hem Düzceli, hem de mesleği gereği Düzce’mize çok katkı sağlayacaktır.”

Çiğdem Güvercin : “Davut Güloğlu Düzce'de ne kadar yaşamış hangi geçmişi var mış aile olarak da düzce den belediye başkanı adayı olmuş ömrün de kas defa gelmiş Düzce'ye bu ne lahana turşusu bu ne perhiz demezler mi sanki konser verecek Düzce'de?”

Orhan Acar: “Yığılcalı seçmenleri göz ardı edenler seçimin ertesi günü anlayacaktır muhakkak”

Harun Dinçer : “Hiç kızmayın beyler… Adam doğru söylüyor... Biz de bunları söylerken hah buda muhalefet diye yüz çevirdiler ama biz yine AK Partiden vazgeçmeyeceğiz... Öyle basit işler yüzünden 20 senelik AK Parti misyonunu bir kalemde silmeyeceğiz... Hele şu seçimi sağlıklı atlatalım ondan sonra konuşuruz.

Söz Konusu saldırının hedefine oturan sadullah Ünsal'ın Yorumluyorumprogramına, aşağıdaki linten ulaşabilirsiniz.

PROGRAM LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Haber – Ahmet Çelik