banner851

banner614

57 yaşında intihar etti !

Sancaklar Mahallesinde oturan 57 yaşındaki Hüseyin Altıntaş öğlen saatlerinde kendini vurarak intihar etti. Altıntaş'ın intiharı ailesini yasa boğdu.

banner619
Gündem 31.07.2009, 14:17
168
57 yaşında intihar etti !

Sancaklar Mahallesinde oturan 57 yaşındaki Hüseyin Altıntaş öğlen saatlerinde kendini vurarak intihar etti. Sancaklar Mahallesi Kalmaz Sokak'ta oturan Altıntaş ailesi öğlen saatlerinde büyük bir şok yaşadı. 57 yaşındaki Hüseyin Altıntaş, evinde silahla kendini başından vurarak intihar etti.


2 çocuk babası olan Altıntaş'ın Süperlit Boru Fabrikası'ndan emekli olduğu ve hiçbir sıkıntısının olmadığı öğrenildi. Altıntaş'ın saat 12:00 sıralarında karısının gözünün önünde kendini vurduğu ve sır intiharın nedeninin bilinmediği öğrenildi. Mahalle sakinleri bir anda silah sesi duyduklarını, gittiklerinde Hüseyin Altıntaş'ın yerde yattığını ve hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdiklerini belirttiler. Olay yerinde hayatını kaybeden Altıntaş'ın ceseti otopsisi yapılmak üzere Düzce Devlet hastanesi morguna kaldırıldı. Emniyet ekipleri olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)