banner851

banner614

BELEDİYEDE ŞÜPHEYE YER OLMAYACAK

banner619

Düzce Belediye Meclisi'nde hararetli tartışmalara sahne olan belediyedeki ihaleler, kabarık borçlar ve yakınlarını işe sokma gibi iddialar artık komisyon tarafından da inceleniyor. Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli başkanlığında kurulan Düzce Belediyesi Meclis Araştırma Komisyonu, yaptığı iki toplantıda tartışma konusu olan tüm konuları masaya yatırdı.

banner846
Gündem 19.09.2019, 17:10 19.09.2019, 17:48
2397
banner844
Düzce Belediyesi'nde geriye dönük yapılan iş ve işlemlerde tüm soru işaretlerinin ortadan kaldırılması için çalışma başlatıldı.Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün, buhar olduğu ileri sürülen tonlarca hurda başta olmak üzere kamuoyunda şüphe uyandıracak hiçbir şey kalmaması için kurmayları ile toplantı üstüne toplantı yaptığı bilinirken, belediye hakkında gündeme taşınan ithamlar meclis kanalıyla da detaylı bir şekilde araştırılıyor.Başkan Özlü'nün müstecirlerin mekanına dönüşen İnönü ve Avni Akyol parklarındaki kaçak yapılaşmayı bitirmek için Valilik oluruyla harekete geçmesi ve kayıp hurdalar konusunu hukuka taşıması halk nezdinde takdir görürken, aynı şekilde meclis tarafından da her iddianın artık araştırılacak olması memnuniyetle karşılandı.

Düzce Belediye meclis kararı ile kurulan ve belediye içinde yapılan çalışmaların geriye dönük incelenmesini öngören Meclis Araştırma Komisyonu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli başkanlığında iki toplantı yaptı.Toplantılar hakkında verilen bilgilerde, meclis toplantılarında dile getirilen iddialara ilişkin incelemelerin yapıldığı belirtildi.Konu hakkında yapılan açıklamada inceleme çalışmalarının Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli başkanlığında sürdüğü ve komisyon üyelerinin 24 Eylül Salı günü yeniden toplanacağı ifade edildi. Üçüncü toplantının ardından komisyonda yapılan çalışmalar ayrıntılı bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacak.

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (24)
Aa 2 yıl önce
Saat kulelerinin tanesi nasıl 745₺ oluyor? Kalem kalem tutarları öğrenmek istiyoruz.
özel kalem 2 yıl önce
Seçimde Özel kalem ve Yeypaş müdürüne bir mütahit ödünç para vermiş. oram büyük. bu parayı kim nerede kullandı sakladı bunu aydınlatın
Gerekli 2 yıl önce
Seçim öncesi patlayan bı bomba vardı belediye muteahhitinden özel kalemin hesabına yüklü bir para (500) aktarıldı diye. Bunun üzerini kapattılar seçim için. Şimdi neyin peşine düştüler anlamadım. Hep şov bı sonuç çıkmaz yine.
Sade Vatandaş 2 yıl önce
Belediye şirketi Yeypas kanalı ile iller bankası kredilerini nasıl harcamislar bir bakın.Kenan Gökmen ve Beytullah ve Lale yüzde kaç ile belediye işlerini davet usulü yandaş firmaya peşkeş çekmişler. ayrıca kredileri onaylatan da Sn.Özlu.
Düzceli 2 yıl önce
Önce sizlerin işe aldığınız kişileri neden aldınız.Seçimde Ak partiyle çalışma yaptıkları içinmi aldınız.Tasarruf var ise işçi memur paralarını ödememektemi var.Yakın çalışanlarınızın eşleri çocukları işe girdi.Şüphe sizin yönetimde başlıyor.
Vatandaş 2 yıl önce
Yapilan carpık yapılaşmadan şikayetcoyiz halk olarak kimlere nasıl izin verimiş yollar sokaklar nasıl daraltılmış bazıkişilere göre araştırılsın ..makyajlı binalar hala nasıl duruyor şehrin ortasında biaraştırın bakalım sorumlusu kim..
özel kalem 2 yıl önce
Dursun Ay Mehmet keleşin ekibi. Kenan Gökmen Mehmet Keleşin Arkadaşı. Lale Çakır Mehmet Keleş tarafından Yeypaşa alınmış. Beytullah Yılmaz Dursun Ay döneminde özel kaleme alınmış.Başkanlar ve bu üçlüye dikkat edin. Milyonluk ödemeler olurları bu üçlü onaylamış. Bu üçlüye bakarsanız filmin kamera arkası görüntüsünü görürsünüz
belediyeci 2 yıl önce
Kenan Gökmen neden gitti. Gitmedi kaçtı mı. Dursun Ay Beytullah Yılmaz Lale Çakır. Belediye başkanı,özel kalem. yeypaş müdürü. Bu üçlü yönetti 190 milyonu. Üç yılda bu üçlü mutlaka incelenmeli. Kenan Gökmeni ve Battal ı unutmayalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın