banner851

banner614

ÇEVİK KUVVETE ANLAMLI ZİYARET

AK Parti Düzce Kadın Kolları ve KYK Ebu Hanife Kız Öğrenci Yurdu öğrenci ve idarecileri, İstanbul’da emniyet mensuplarına yönelik düzenlenen hain saldırı sonrasında, emniyet güçlerinin yanında olduklarını göstermek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdi.

banner619
Gündem 14.12.2016, 17:00 16.12.2016, 10:09
2407
ÇEVİK KUVVETE ANLAMLI ZİYARET

İstanbul'da yaşanan menfur terör olayı nedeniyle polislerin şehit olmasının ardından Düzce emniyetindeki polislere moral ziyareti gerçekleştiriliyor. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve yönetim kurulu üyeleri ile Düzce Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı yurtlarda kalan öğrenciler bugün, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Bekir Daşdan ile çevik kuvvette görevli polisleri ziyaret ettiler. Kadın kolları üyeleri ve öğrenciler polislere hem başsağlığı, hem de görevlerinde başarılar dilediler.

İstanbul Beşiktaş’ta emniyet mensuplarına karşı yapılan hain terör saldırısını ve Türk Polisi’nin yanında olduklarını göstermek amacıyla gerçekleştirilen ziyarette AK partili kadınlar kendi elleriyle yaptıkları ev yemeklerinden ikram etti. Kız öğrenci yurdu öğrencileri çevik kuvvet polislerine çiçek verirken “Polisimin Yanındayım” yazılı pankartla onların yanında olduklarını vurgulayarak moral verdi.

Ziyarete sonradan katılan Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz’i de makamında ziyaret eden AK Parti Düzce Kadın Kolları ve Kredi Yurtlar Kurumu idarecileri ve öğrencileri Deniz’e baş sağlığı dileyerek yanında olduklarını belirttiler.

Ziyarette birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verilirken öğrencilerle teker teker tokalaşan Deniz, “Bu birlik ve bütünlüğümüz varken bizi kimse bölemez” dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Yorumlar (9)
Düzeltme 5 yıl önce
Orada aynı anda bulunmamız tamamen rastlantıdır, çevik kuvvetin bize verdiği randevu saatinde oradaydık, Siz misafir gittiğiniz bir yerde başka bir misafirle karşılaşmadınız mı hiç.
Ceyda Sarıgül 5 yıl önce
Pardon oradaki ziyarette hiç bir parti ile ilgili pankart veya afiş göremedimde
Ceyda Sarıgül 5 yıl önce
İnsanlık namina yapılmış bir ziyaretin altında bu kadar farklı yazıların yazılmasına bir anlam veremedim.
düzce 5 yıl önce
Kurumları temsilen görevlendirme yapılır hiç kimse bu soğukta keyfinden gezmez böyle birgünde yaptığınız hesaplara bakın
Ölçülü olmak gerek 5 yıl önce
Resmi kurumlar, devleti ve tüm milleti temsil eder, kişi, grup, zümre ve siyasi cemiyetle ilişkilendirilemez.
cemo 5 yıl önce
kimin eli kimin cebinde BELLİ ...!?
Vatandaş 5 yıl önce
Oraya gidip şov yapmakla olmuyor.. Haklarını ve yetkilerini verin... Siyasi şov yapmayın..
Sıtkı SIyrılmış 5 yıl önce
Fetullah OUT Süleyman IN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın