banner851

banner614

İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA TABLET HEDİYE ETTİLER

banner619

Yığılca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Serhat Topuz ve Jandarma Astsubay Murat Atakan, ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi iki öğrenciye tablet bilgisayar hediye etti.

banner846
Gündem 20.11.2020, 18:10 20.11.2020, 17:33
1050
İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA TABLET HEDİYE ETTİLER
banner844

Tüm dünyada etkisi sürdüren Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de uzaktan eğitim dönemi devam ediyor. Türkiye’de milyonlarca öğrenci, derslerini TRT EBA Tv üzerinden veya bilgisayar ve tabletleri ile öğretmenlerine bağlanarak online ders yapmak zorunda kalıyor.

Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de, ilçede eğitim gören iki ihtiyaç sahibi öğrenciye tablet bilgisayar hediye ederek eğitime destek verdi.  

Yığılca MHP İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Baltacı tarafından Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na getirilen 5. Sınıf öğrencisi Elanur Vayıs ve 6. Sınıf öğrencisi Ramazan Mandaralı’ya, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Serhat Topuz ile Jandarma Astsubay Murat Atakan tarafından tablet bilgisayarları teslim edildi.

Tablet bilgisayarlarını alan iki öğrenci de Karakol Komutanı Jandarma Teğmen Topuz ve Astsubay Atakan’a teşekkür ettiler.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Zuhal 6 ay önce
Allah razı olsun sizlerden
Vatandaş 6 ay önce
Bende zor durumdayim düzce belediyesi acaba ne zaman verecek tablet kızıma ödevleri yaptiramiyorum
12°
hafif yağmur