banner851

banner614

"İKTİDAR ZARAR VERİYOR"

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Düzce şubesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolasıyla ‘Cumhuriyet’e Saygı Gecesi’ düzenlendi.

banner619
Gündem 29.10.2016, 11:39 29.10.2016, 17:59
918
"İKTİDAR ZARAR VERİYOR"
Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce şubesi tarafından Cumhuriyet'in ilanının 93.yılı kutlamaları kapsamında ‘Cumhuriyet’e Saygı Gecesi’ düzenledi.
Bir otelde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, Atatürkçü Düşünce Derneği'nin üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve farklı demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri katıldı.

“İktidar zarar veriyor”
Gecede konuşan Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce şubesi Başkanı Atay Yılmaz, Cumhuriyet’in saldırı altında olduğunu söyleyerek düşüncelerini şöyle ifade etti:
“Bugün ki iktidar uygulamaları ile Cumhuriyet’imize zarar vermektedir. İktidar Cumhuriyet’imizi anlamayan, özelliklerini kabul etmeyen nesil yetiştirme projeleri ortaya koymuştur. ADD olarak eğitim alanındaki uygulamaların tümüne karşıyız. Din eksenli eğitime son verilmelidir. Cumhuriyet din eksenli eğitimle bağdaşmaz. İlmi Eğitim Cumhuriyet için olmazsa olmaz gereklidir. Cumhuriyet değerini bilenlerin kavrayanların bir araya gelerek bu felaket gidişi durdurma yok etme görevini yerine getirmelidirler”
Gece, düzenlenen etkinliklerle devam etti.
Yorumlar (4)
Can . D 5 yıl önce
ASIL SIZLER ZARA VERIYORSUNUZ TEK BIR GÜZELIM ÜLKEMIZE HIZMETINIZ YOK BOS BOS OTURUP LAF EDMEK ILKDIDAR MEGA POREJELER YAPAR SIZLERDE YARARLANIRSINIZ AMA POREJELERE KARSI CIKARSINIZ SONRADA EYLEM YAKIP YIKIN TENCERE TAVA ZIZLER BUSUNUZ
Yazık 5 yıl önce
Atay yılmaz kendine gel müslüman bir ülkede yaşıyosun.beğenmiyorsan çek git.
yavuz 5 yıl önce
sizin gibiler bu ülkeyi yormaktan başka bir görevi varmı acaba yazık bu millete yada ne işe yararsınız
wampir 5 yıl önce
ikditarsızlıkta zarar veriyor.