banner851

banner955

KAHRAMAN ASKERİMİZE EN BÜYÜK DESTEK

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’e başlattığı Zeytin Dalı Harekatı kapsamında terör örgütü unsurları ile mücadele eden kahraman askerlerimize destek olmak amacıyla fındık ve çeşitli ihtiyaç ürünlerini yanına alan Düzce İl Genel Meclis üyesi ve muhtarlardan oluşan 90 kişilik ekip Kilis’e doğru yola çıktı.

Gündem 14.02.2018, 10:28 15.02.2018, 12:11
2333
banner1032

Türkiye’nin dört biryanından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e başlatılan Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiğimize destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bu kapsamda, Akçakoca Muhtarlar Derneği lokali önünde bir araya gelen İl Genel Meclis üyeleri Çiğdem Günal, Nazmi Tok, Cahit Aydın, Fatih Turan, Hüseyin Yılgın, Şaban Arslan, Necmi Kap, Şehit Cihan Aksarı’nın Babası Cemal Aksarı ile merkez köy muhtarlarından oluşan heyet terör örgütü unsurları ile kahramanca mücadele eden Türk Askerine moral vermek ve destek olmak amacıyla Kilis’e doğru yola çıktı.
Afrin operasyonuna katılan askerlere fındık, ayakkabı keçesi, kışlık içlikler hazırlatarak otobüsün bagajını dolduran heyeti Akçakoca belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci de yalnız bırakmadı.

“Mehmetçiğimiz o bölgeyi terör koridoru olmaktan çıkartacak”
Heyet ilçeden ayrılmadan önce bir açıklamada bulunan Başkan Yemenici, yapılan yardımın sembolik bir yardım olduğunu belirterek, Mehmetçiğin o bölgeyi terör koridoru olmaktan çıkartacağını ve Türkiye’de bulunan 3 buçuk milyon Suriyelinin memleketlerine dönmelerinin önünü açacağını söyledi.Akçakoca Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Acat ise muhtarların fındık desteği verdiğini, bazı kadınların iç çamaşırı, öğrencilerin Mehmetçiğimize mektup ve ayakkabıcıların da keçe desteği verdiğini söyledi. 

Konuşmaların ardından toplu hatıra fotoğrafı çektiren heyet, vatandaşın alkış ve duaları eşliğinde Kilis’e doğru yola çıktı.Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (12)
YIĞILCALI MUHTAR 5 yıl önce
EY HÜSEYİN YIGIN BİR MUHTARI YANINDA GÖTÜREMEZMİYDİN.
Düzceli 5 yıl önce
Halkıda bilgilendirsey dinizyaa
Hüsnü 5 yıl önce
Ya bunlar gülüyo bi göbek atmadıkları kalmış yarı yolda göbekde atarlar
SELMAN 5 yıl önce
Yazık çok yazık sanki düğüne maça gidiyorlar neşeye bak birde ceplerinden bi tanesinden para çıkmamıştır nasıl olsa belediye devlet var gezi yerine askerlere verseydiniz masrafı
Yavuz0881 5 yıl önce
Şova devam ulan işiniz yokmu millet size gezin diyemi oy verdi acaba yoksa siz pisikolokmusunuz muhtarmı
CENGİZ 5 yıl önce
İnşAllah kendi paralarıyla gitmişlerdir.
bazen de 5 yıl önce
İnsan bu tür organizasyonları hem kıskanmaktadır hem gösteriş yapanları gördükçe sinir olmakta devletin imkanlarıyla devletin mesai saatlerinde yapılan show diyelim yapılan bence hoş değil. Elbette gönül ister ki herkes katılım yapabilsin.
Bazıları tamamen gösteriş 5 yıl önce
Öyle tipler varki, kendi reklamları için bulunmaz fırsat.Bazılarının samimiyetine inanmıyorum.
Eski Türkiye manzaraları 5 yıl önce
Her devrin adamı olup, hiç bir devirde kaybetmeyenler bukelemun tipler her yerde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı