AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs seçimlerine az bir süre kala gece-gündüz demeden yoğun programına devam ediyor. Çat kapı ev ziyaretleri kapsamında Bahçeşehir Bölgesi'nde gönül kapılarını aralayan Kuşçuoğlu, akşam ise köylerde vatandaşlara seslenip destek sözü aldı.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesinde Düzce'de sıkılmadık el bırakmamak için seçmenlerin ayağına gitmeye ve destek istemeye devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, her çaldığı kapıda gülen yüzlerle karşılanıyor.

 Bahçeşehir Bölgesi'ndeki etkinlik alanında toplanan partililerle birlikte bölge sakinlerine Türkiye ve AK Parti bayrakları ile çocuklara top dağıtan Kuşçuoğlu, yine büyük bir sevgi ve ilgiyle kucaklandı. Karşılarında yıllardır yakından tanıdıkları tecrübeli siyasetçi Hakan Kuşçuoğlu'nu gören vatandaşlar, "Güçlü Türkiye için bir kez daha Erdoğan ve AK Parti!" dedi. Düzce'nin her zaman AK Parti'nin yanında olduğunu belirterek, güven ve sevginin yine sandığa yansıyacağına belirten Kuşçuoğlu, Bahçeşehir Bölgesi'nde gün boyu gerçekleştirdiği ziyaretlere akşam merkeze bağlı Musababa ve Yeşilçimen köyleri ile devam etti.

Köy kahvehanelerini dolduran Düzceliler, seçimden seçime değil her zaman kendilerine kulak veren AK Parti'ye ilk günkü gibi güvendiklerini coşkuyla haykırdı. Kuşçuoğlu konuşmasında; “Yıllardır gönüllerinize misafir olmaya devam etmenin mutluluğu ile bir kez daha sizlerden destek istiyoruz.” ifadesiyle seçime günler kala evlerin, araçların ve binaların Büyük Lider Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye ve AK Parti bayrakları ile donatılmasının gönüllerden taşan sevginin en açık ispatı olduğunu söyledi. 14 Mayıs'ta bu büyük sevginin karşılığı olarak sandıktan istikrar çıkacağına inandığını vurgulayan Kuşçuoğlu; "Türkiye yüzyılı için inandığımız yolda milletimizden aldığımız güçle inşallah yola devam edeceğiz. Bunu sizlerle başaracağız." dedi.

Musaba ve Yeşilçimen köylerinin sakinleri de güçlü Türkiye için doğru adımı atacaklarının sözünü verdi.