MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, memleketini gelecek 5 yılda her alanda daha iyi noktalara taşımak hedefiyle vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Mahalle ziyaretlerinde büyük ilgiyle karşılanan Başkan Adayı Eser, MHP’nin üretken belediyeciliğini en iyi şekilde temsil etmek için vatandaşlardan destek istiyor.

Whatsapp Image 2024 02 21 At 15.07.23

ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ ASİL VE YEDEK ÜYELER SEÇİLDİ

“DÜZCE’Yİ KENT ESTETİĞİ İLE BULUŞTURMAK İSTİYORUZ”

Kahvehanelerde kalabalığa hitap eden ve başkan seçilmesi halinde, inşaat mühendisi gözüyle yapacaklarını anlatan seçimin iddialı adayı Eser, Düzce’nin çağdaş yapılanmasında ekonomik, sürdürülebilir, rahat, estetik ve akılcı faktörlerin önem taşıdığını vurguladı. Kent yaşamında çevre, ulaşım ve sosyal alanların bir bütün olarak ele alınarak fiziki şartların iyileştirilmesi gerektiği üzerinde duran MHP Adayı Yılmaz Eser, “Düzce’yi kent estetiği ile buluşturmak istiyoruz. Düzceliler’in refah içinde olmasını, güven ortamında yaşamasını, kente karşı aidiyet beslemesini istiyoruz. Yönetimde bütüncül yaklaşımı ve birlikte yönetimi benimsiyoruz.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 21 At 15.07.31

“HALKIMIZLA HER ZAMAN İLETİŞİM HALİNDE OLACAĞIZ”

Hizmet götürürken hakkı ve hukuku ön planda tutarak adil ve eşit olacaklarını vurgulayan Eser, “Düzce’mizin kalkınması için atacağımız her adımda vatandaş olacak. Düzce’de yaşayanların fikir ve görüşlerini alarak katılımcı yerel yönetimi uygulayacağız. Plan, proje ve hizmetlerin tüm safhalarını kent sakinleriyle paylaşacağız. Halkımızla her zaman iletişim halinde olacağız. Ben Düzce’nin evladı olarak bugün nasıl içinizdeysem başkan seçildiğimde de aynı bugün gibi içinizde olacağım. Tek arzumuz, tek gayemiz, tek amacımız sorunsuz, gelişen, kalkınan, modern bir Düzce…” diye konuştu.