Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Erzurum’daki mitingi konuşması sırasında yapılan çirkin saldırıya yönelik mesaj yayınladı.

KLFJLKSDFHDLKGHsı

Başkan Cemşit, yapılan çirkin saldırıyı kınadığını söyleyerek; “bu tip provokasyonlar bizleri yıldırmayacak” sözlerine yer vererek, 9 Mayıs Salı günü Düzce’ye gelecek olan 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı yardımcıları Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu dinlemeye davet etti.

cemşit kınama

Ekrem İmamoğlu’na yapılan taşlı saldırıyı kınayan Cemşit şu ifadelere yer verdi:

“Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na dün Erzurum mitinginde organize edilen bu kötülüğü kınıyoruz. Millet İttifakı bileşenleri olarak hak, hukuk, adalet için yola çıktık. Ülkemizi daha huzurlu bir güne uyandırmak için mücadele veriyoruz. Bu tip provokasyonlar bizleri yıldırmayacak. 9 Mayıs Salı günü saat 15:00’te bütün Düzceli hemşerilerimizi bu provokasyonlara tepki göstermek için ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı Yardımcılarımız Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nu dinlemeleri için Anıt Park’a davet ediyorum. Birlikte başaracağız!”

HABER- NALAN TAYYAR