Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak için kolları sıvadı. Hasta ve yakınlarına kolaylık sağlamak amacıyla dijital dönüşüm uygulamalarını hizmete almaya devam ediyor. Bu çerçevede Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Mİa-Med tarafından hazırlanan “Mia-Med Health” mobil uygulaması hastalara çeşitli kolaylıklar sunuyor.

unnamed

Hastalar Google Play Store ve Apple Store uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceği uygulama ile sağlık bilgileri, tetkik / radyoloji ve görüntüleme sonuçları ile randevu ve ödeme işlemlerine hemen ulaşabiliyor. Hastaların uygulamayı indirdikten sonra kayıt için gerekli bölümleri doldurmaları yeterli oluyor.

unnamed (1)

Uygulamanın android tablet ve telefonlar için, özel tasarlanmış yüksek performanslı ve güvenli bir uygulama olduğunu ifade eden Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Serkan Torun, vatandaşları daha hızlı ve kolay bilgiye erişim için tamamen ücretsiz olan uygulamadan faydalanmaya davet etti.