AK Parti Kaynaşlı Gençlik Kolları tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan sahur programı TEM Otoyolu’nun en büyük Dinlenme Tesisleri TÜRSAN’da düzenlendi.

WhatsApp Image 2023-04-20 at 16.44.07

Sahur programına AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Kaynaşlı İlçe Başkanı Bayram Parlak, Gençlik Kolları üyeleri ve parti teşkilatları katıldı.

WhatsApp Image 2023-04-20 at 16.44.05

Küçük: “Bu gençler 14 Mayıs’ta tarih yazacak”

Kaynaşlı eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın iftar duası yapmasının ardından konuşma yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimlerine değinerek, “Ramazan’ın sonuna geldik, 2 gün sonra bayram. Hepinizin bayramını kutluyorum. Biraz geç kaldık kusura bakmayın. Cumayeri’nde de bir sahur programındaydık, oradan buraya geldik. Ramazan’ın başından beri yaklaşık 12 – 13 sahur programı yaptık gençlerle. 2 bin 500’e yakın gençle buluştuk. Yüzde 80’i ilk defa oy kullanacak kardeşlerimiz. Bugün de Kaynaşlı’dayız. Katılımınız için çok teşekkür ediyoruz öncelikle, Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta bu gençler tarih yazacak. Onlar da bunu görecekler” diye konuştu.

Programda Kılıçdaroğlu’na ‘Recep Tayyip Erdoğan’ Mesajı’

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise, gençlerin gözündeki ışığın kendilerine motivasyon verdiğini ifade ederek, “Sizlerle bir arada olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz. Ramazan’ın sonuna geldik. İnşallah hayırlıysa Rabb’im bizi nice bayramlara ulaştırmayı nasip etsin, hep beraber ulaşmayı nasip etsin. Genç bir ekibiz. Genç bir ekip olduğumuz için genç kardeşlerimizle vakit geçirmekten çok mutlu oluyoruz. Enerji doluyoruz sizlerle bir arada olunca. Bu enerjiyle beraber gece, gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlerin gözlerinde ki o ışık bizlere ekstra motivasyon sağlıyor. Biz gittiğimiz her yerde şunu ifade ediyoruz; Türkiye’nin en genç yaş ortalamasına sahip ekibiyiz” dedi.

İl Başkanı Şengüloğlu konuşmasının ardından programa katılan gençlere, “Buradan Kemal Kılıçdaroğlu’na bir mesaj verelim” demesinin üzerine, gençler hep bir ağızdan “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları atarak selfi ve video çektirdi.

WhatsApp Image 2023-04-20 at 16.44.04

Kılıçdaroğlu’na ‘Seccadeli’ gönderme’

İftar programında AK Parti Kaynaşlı Gençlik Kolları üyeleri tarafından Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na göndermede bulunmak için İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve sahur programına katılanlara seccade hediye edildi.

WhatsApp Image 2023-04-20 at 16.44.01

Bunun ardından Kaynaşlı eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar, “Biz başımızın tacı yaparız, birileri ayaklarının altına almıştı” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

WhatsApp Image 2023-04-20 at 16.44.00