14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesinde sahada yoğun mesaisine devam eden AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, tanınan ve köklü bir ailenin ferdi olması nedeniyle herkesle içten kucaklaşıyor.

WhatsApp Image 2023-05-04 at 09.48.45 (1)

 Yarım asırdan fazla süredir Düzce'de çeşitli alanlarda birçok yatırımı olan Kuşçuoğlu ailesini bilen ve şehre sağladığı ekonomik değere teşekkür eden esnaf ve vatandaşlar, Kuşçuoğlu'nun Ankara'da başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyor.

WhatsApp Image 2023-05-04 at 09.48.44 (2)

 Bunu söylemlerine yansıtan vatandaşlar, “Düzce'yi yakından tanıyan, bu topraklarda yetişmiş, her zerresini, her sıkıntısını ve ihtiyacını bilen siyasetçilerle yola devam etmek istiyoruz. Düzce'nin bağrından kopan Hakan Kuşçuoğlu vekilliği sonuna kadar hak ediyor. Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'ye olan güvenimiz sonsuz. Bu yüzden desteğimiz yine Erdoğan ve AK Parti adaylarına.” diyerek sandıktan yeniden 3-0'lık zafer çıkacağına olan inançlarını dile getiriyor.

WhatsApp Image 2023-05-04 at 09.48.46

Halktan gördüğü yakın ilgi ve muhabbet karşısında sık sık duygulanan Kuşçuoğlu ise konuşmalarında, "Gelecek yüzyıl Allah’ın izni, kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle Türkiye Yüzyılı olacak! Düzce yanımızda olduğu sürece güçlü yarınlara birlikte yürüyeceğiz." İfadelerine yer verdi.

Öte yandan seçim gezileri kapsamında Düzce Nurettin Zafer Stadı'nda antreman yapan Düzce Kadın Futbol Takımı'nı ziyaret eden Kuşçuoğlu, genç sporcularla gurur duyduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.