31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için geri sayım sürerken, gönlünde başkanlık yatanlar ‘Ben de aday adayıyım’ diyerek yarışa dahil oluyor.

KÜSKÜNLER KULÜBÜ’NE HER SEÇİMDE DOLUP TAŞIYOR

Her seçimde olduğu gibi yine aday adayı bolluğu yaşanacak AK Parti’de geçmişte aday gösterilmeyenlerin oluşturduğu ‘Küskünler Kulübü’ne adaylar açıklandıktan sonra yenilerinin eklenmesine kesin gözüyle bakıldığı şu günlerde Gümüşova’dan tabuları yıkan bir dayanışma haberi geldi.

İsmail Bostancıoğlu ilçe başkanı

AK PARTİ GÜMÜŞOVA İLÇE BAŞKANI EZBER BOZDU

Seçimlerde kırgınlıkların artmasından rahatsız olan AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı İsmail Bostancıoğlu, aday adayı olacağını kamuoyuna açıklayan 5 partiliyi bir masa etrafında topladı.

Cihan Ünal eski ilçe başkanı Düzce belediyesi özel kalem müdürü

Ahmet azap eski belediye başkanı

Özgür Ören eski ilçe başkanı

Ersoy Gündoğdu ilçe Milli eğitim müdürü

Erkan Daymaz belediye çalışanı

“DAVA ARKADAŞLIĞI SEÇİME KADAR DEĞİL, MEZARA KADARDIR”

AK Parti Gümüşova eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı, İGM adayı ve şu an Düzce Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Cihan Ünal, Gümüşova eski Belediye Başkanı Ahmet Azap, önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı olan kentin sevilen esnaflarından Özgür Ören, Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ersoy Gündoğdu ve Gümüşova Belediyesi personeli Erkan Daymaz’ı partiye çağırarak özel bir görüşme yapan AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı İsmail Bostancıoğlu, ‘AK Parti’de dava arkadaşlığı seçime kadar değil, mezara kadardır.’ diyerek, Gümüşova’dan doğacak birlikteliğin tüm partilere örnek olması için destek istedi.

HER MERASİMDE YAN YANALAR

ÇİLİMLİ’DE HER KOLTUĞA TALİP: İSMAİL BAYRAK ÇİLİMLİ’DE HER KOLTUĞA TALİP: İSMAİL BAYRAK

İlçe Başkanı Bostancıoğlu’nun kararını yerinde ve isabetli bulan 5 aday adayı, adayın açıklanacağı güne kadar, düğün, nişan, sünnet merasimleri başta olmak üzere davet edildikleri tüm etkinliklere hep birlikte katılmaya başladı. Her organizasyon ve cemiyette AK Parti’den başkanlığa talip olan 5 ismi yan yana otururken gören Gümüşovalılar şaşkınlıklarını gizleyemezken, bütün aday adaylarını adeta tek vücut gibi bir araya getiren AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı İsmail Bostancıoğlu’nu takdir eder oldu.

ADAY AÇIKLANDIKTAN SONRA DA DESTEK DEVAM EDECEK

Gümüşova’da AK Parti adayının belli olmasının ardından yine desteğe devam edecek olan aday gösterilmeyenler, sandıktan zaferle çıkılması için güç birliğini sürdürecek.

TÜM PARTİLERE ÖRNEK OLSUN…

Seçimlerin memlekete hizmet etmek isteyenler için önemli bir eşik olduğu ortada iken, aday gösterilmediği için partiye sırt çevrilmesine engel olan bu örnek dayanışmanın şimdi sadece AK Parti Düzce’ye değil tüm ülkeye örnek olması bekleniyor.