Önümüzdeki yerel seçimlere ilişkin süreçte geri sayım devam ederken, Düzce bugün Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ağırlıyor. Sabah saatlerinde Düzce’ye gelen Bakan Bak’ın ilk durağı Düzce Valiliği oldu. 

B A K A N2
Bakan Bak, Düzce Valiliği önünde Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve kurum il müdürleri tarafından karşılandı. 

Bakan 1
Karşılama törenin ardından Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Kadın Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Miletvekili Ercan Öztürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, valilik toplantı salonunda spor yatırımlarına yönelik toplantı gerçekleştirdi. 

“BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ” “BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ”

Whatsapp Image 2024 02 25 At 11.09.57
Bakan Bak, daha sonra beraberindekiler ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne geçerek burada incelemelerde bulundu. 
HABER: Savaş ARI