Seçim kampanyasıyla ilgili kritik bilgilerin paylaşıldığı toplantıda strateji ve iletişimle ilgili özel bir sunum da gerçekleştirildi. Seçim stratejilerinin paylaşıldığı toplantıların bu bölümünde adayların kampanyaya katkıları ve kampanya iletişim stratejisinin içeriği üzerinde duruldu.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 09.40.58

KELEŞ VE ER’DEN İYİ PARTİ TEŞKİLATLARINA YENİ HEDEFLER

Özel bir otelde gerçekleşen seçim iletişim buluşmasında seçim kampanyasını koordine eden profesyonel ekip tarafından bir de sunum yapıldı. Basına kapalı yapılan toplantıda kritik bilgiler paylaşıldı. Toplantı ve sunum boyunca, adaylara ve teşkilata seçim süreci ve seçim kampanyası hakkında yapılması gerekenler ve fırsatlar detaylı bilgilerle donatılmış profesyonel bir sunumla aktarıldı, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler konularında da kapsamlı bir sunum yapıldı. Başkan Keleş ve Başkan Er tarafından tüm adaylara ve teşkilata yeni hedefler tanımlanırken, sunumu ilgiyle takip eden adaylar ve il yönetimi hem birbirleriyle hem de seçim kampanyasını koordine eden profesyonel ekiple fikir alışverişinde bulundu. İYİ Parti'nin seçim sürecindeki başarısını arttırmak için yeni fırsatlar sunan toplantıya katılanlar Başkan Keleş’le omuz omuza çalışmaktan memnuniyet duyduklarının, seçim kazanma hedeflerine ulaşma yolunda kritik toplantılardan birine daha katılmaktan da son derece mutlu olduklarının altını çizdiler ve parti yönetimine teşekkür ettiler.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 09.40.56

BAŞKAN ER: BİZ BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Yapılan sunumun ardından kürsüye gelen İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er “Ben siyasetin mektebini okumuş bir il başkanıyım. Sahayı bildiğim kadar siyasetin tarihini ve teorisini çalışmış bir siyasetçiyim. Bu dönem ve bu seçim, tarzı ve sonuçları bakımından tarihe geçecek son derece ilginç ve heyecanlı bir seçim olacak. 6 buçuk yıldır yürütmekte olduğum İl başkanlığım döneminde yaşadığım en heyecanlı seçim bu seçimdir. Yedi aydır sahadayız, arkadaşlarımız her gün bizimle beraber sahadaydılar, hiç dağılmadılar, eksilmediler. Hepsini alkışlıyorum. Bu konsantrasyon ve motivasyonla bu teşkilat ve tabii en güçlü aday Mehmet Keleş 31 Mart’ta bizi zafere taşıyacaktır. Starımız Keleş’tir. Bu seçim Keleş’in seçimidir. Tüm teşkilat koşulsuz olarak var gücüyle Keleş’in yanındadır. Kampanyamızın gücü her geçen gün artıyor. Halkımızın desteği de her geçen gün artıyor. Biz bu seçimi kazanacağız” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 09.40.57

BAŞKAN KELEŞ: SEÇİMİ KAZANMA KONUSUNDA ŞÜPHEMİZ YOK

ŞENGÜLOĞLU’NUN KOLTUĞU SALLANTIDA! ŞENGÜLOĞLU’NUN KOLTUĞU SALLANTIDA!

İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş “En iyi liste İYİ Parti’nin listesi. Seçimi kazanma konusunda şüphemiz yok. Kimsenin asla bir şüphesi olmasın! Bu seçimi kazanacağımıza bütün kalbimle inanıyorum.” şeklinde başladığı konuşmasında “Sizlerin adayı olmaktan gurur duyuyorum. Bedenimle neredeysem, kalbimle de orada oldum ve olmaya da devam edeceğim. İyi bir ekiple çalışıyoruz. Çok iyi bir meclis listesi oluşturduk. Düzce’de herkesin konuştuğu, en beğenilen meclis listesi İyi Partinin meclis listesidir. Bu meclis listesi kaos ve kargaşanın listesi değildir. Ortak aklın ve huzurun listesidir. Düzce halkının umudunun listesidir. Düzce’de seçimi kazanacağız, bir pencere açacağız ve Düzce derin bir nefes alacak adeta oh diyecek. Bütün Türkiye’ye örnek bir sonuç çıkacak Düzce sandıklarından. İl Başkanımıza siyasi aklı ve nezaketi için huzurunuzda teşekkür ediyorum. Hemfikir olduğumuz, her kesime dokunan, Düzce’yi her anlamda temsil etme yeteneğine sahip, Düzce’ye hizmet etme kabiliyetini taşıyan muazzam bir meclis listesi yaptık. Hep birlikte inşallah 31 Mart gecesi Anıt Park meydanında bütün Düzcelilerle birlikte birbirimize sarılarak seçim zaferimizi kutlayacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 10.36.44Whatsapp Image 2024 02 27 At 10.30.32

HABER – AHMET ÇELİK