banner614

BAŞKAN ŞAHİN 50 PARK HEDEFİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTE KARARLI

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 5 yıllık dönemde 50 çocuk parkı yapma hedefine ulaşmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan yeni parklar için proje ve inşa çalışmaları sürerken bir yandan da mevcut parklarda yenileme ve geliştirme işlemleri devam ediyor.

Kaynaşlı 07.10.2020, 12:54
396
BAŞKAN ŞAHİN 50 PARK HEDEFİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTE KARARLI
banner785

Geçtiğimiz haftalarda Öncü TV ve Öncü Radyo ortak yayınına konuk olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede sürdürülen park yapım çalışmalarıyla ilgili, “Biz geldiğimiz zaman Kaynaşlı ilçesinde bir tane çocukların doğru dürüst oynayabileceği çocuk parkı yoktu. Şu ana kadar 11 tane modern çocuk parkı yaptık. İçerisinde spor aletleri var, çocuk oyun alanları var” diyerek görev süresi boyunca toplamda 50 çocuk parkını Kaynaşlı’ya kazandıracağının müjdesini vermişti.

Bu hedefle yola çıkan Kaynaşlı Belediyesi bir yandan yeni parkların proje ve inşa çalışmalarına devam ederken bir yandan da mevcut parklarda modernizasyon çalışması yapıyor.

Son olarak Kumluca Mahallesi ve Merkez Mahallesi-Sümbül Sokak’ta bulunan çocuk oyun ve aile parklarına daha eğlenceli oyun grupları kazandırmak amacıyla başlatılan çalışmalarda sona gelindi. Her iki parka da yeni oyun alanları ve spor alanları monte edilerek Kaynaşlılılar’ın kullanımına sunuldu.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından parkları ziyaret eden Başkan Şahin vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
BAŞKAN 2 ay önce
bizde bunalıyoruz başkan maskeden ama takıyoruz sende tak.örnek ol
mahalle sakini 2 ay önce
başkanı tebrik ediyoırum birde bizim özlü başkan şerefiye mah ni görse iyi olacak sağlık ocağı yok park yok cocuklar bunalıyor bizi kaynaşlıya bağlayın muhtar Allaha emanet guya kasapoğlu bu mahalleden hani ne icraati var sadece oy oy serefiyenin acil güzel bir sağlık ocagı ve parka ihtiyacı var
doganlı koyu 2 ay önce
sayın baskan hayrina bizim köyümüzede yaparsan memnun oluruz. duzcenin en buyuk koylerinden biriyiz fakat hizmette hicbirsey goremedik.saygilar
ö.y. 2 ay önce
Darısı Düzce ye Başkanım bir tane de dereli tütüncü mah. kazım sivrioğlu sokağa da yapar mısın? Düzce Belediyesi'nin yapacağı yok.
MASKEEEEE 2 ay önce
GÜZEL FOTO.MASKE YOK.VATANDAŞA UYARI BAŞKANA SERBEST
kapalı