banner851

banner955

“BELEDİYENİN GELİR VE GİDERLERİNİ İSTEYENLE PAYLAŞIRIM”

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin 30 aylık performansını, çalışmalarını ve projelerini, dün akşam düzenlenen Kaynaşlı Belediyesi Halk Meclisi’nde anlattı. Başkan Şahin, MHP’den ihraç edilme sürecinden, Kaynaşlı Belediyesi’nin gelir – gider tablosuna kadar birçok konuya değindi. Başkan Şahin, “Kaynaşlı Belediyesi’nin hesaplarını kim merak ediyorsa, kendisine vereceğim. Ben Allah’tan korktuğum için Kaynaşlı halkının hakkına giremem” dedi.

Kaynaşlı 01.10.2021, 12:08 01.10.2021, 14:46
893

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin tarafından ilk kez hayata geçirilen, ‘Kaynaşlı Belediyesi Halk Meclisi Toplantısı’nın ilki, dün akşam Kızılay Toplum Merkezi’nde yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantıya, ilçe protokolü, mahalle muhtarları ve Kaynaşlı halkı katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkan Birol Şahin, göreve geldiği ilk günden bugüne kadar ilçede birçok hizmeti hayata geçirdiğini belirtti. Kaynaşlı Belediyesi’nin halka hizmet odaklı çalıştığını dile getiren Şahin, “Bildiğiniz gibi, Belediye Başkanlığı görevine 30 ay önce başladım. Bu 30 aylık sürede, ilçemizin birçok sorununu çözdük. Çalışmalarımız halen daha devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, Allah’ın ayetini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığım için, MHP’den ihraç edildim. İhraç edilmemin ardından, bağımsız Belediye Başkanı olarak yolumuza devam ediyoruz. İhraç edilmemizin ardından, Allah bize bir kapıyı kapattı, hizmet anlamında ise bir kapıyı açtı. Hizmet noktasında, Düzce bürokrasisinden, Ankara’da Bakanlıklara kadar görüşme sağlayarak, ilçemizin menfaati için çalışıyoruz. Ben şu konuya değinmek istiyorum; Biz Belediyeyi devraldığımızda, Belediyenin borcu çoktu. Benden önceki başkan Erol Bayraktar, tüm uyarılara rağmen fazla bir ödeme yapmış. Ben o parayı kendisinden alarak, belediyenin kasasına koymak için, kendisine ve Belediye Meclis Üyelerine icra takibi başlattım. Şu anda Belediyemizin mali durumu çok iyi, isteyen her kese Belediyemizin kapısı açık. Belediyemizin gelir gider tablosunu merak edenlere, Belediyemize gelmeleri durumunda, resmi olarak gelir gider tablosunu vereceğiz. Ben Allah rıza için çalışıyorum ve Allah’tan korkuyorum. Yarın öldüğümde Allah’a hesap vereceğim. Bu yüzden Allah’a hesap veremeyeceğim hiçbir usulsüz harcamaya imzamı atmam. Ben Allah’tan korktuğum için, Kaynaşlı halkının hakkına girmem” dedi. 

Başkan Şahin’in konuşmasının ardından, ilçede yürütülen çalışma ve hayata geçirilecek olan projeler ile ilgili katılımcılara slayt gösterisi yapıldı.

Kaynaşlı Belediyesi Halk Meclisi Toplantısı, ikramların ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
Avni 1 yıl önce
Esnaf kardes..siz domatesi sebze veya meyveyi duzceye nisbet kaynaslida millete kat be kat yuksek fiyata sattiginizi bilmiyormuyuz..siz durustmusunuz?
Semih 1 yıl önce
Baskan chp ve feto seni sevmese bile bas tacisin..erol bayraktara sorun.yeni imar adi altinda milletin yerlerini nasil gaspedip istimlak yapmis..milletin imanini gevretti..onuda bi orenelim
vatandaş 1 yıl önce
Bu Adam bana samimi geliyor niye bilmiyorum
Esnaf 1 yıl önce
Çok güzel başkan yürü. Pazarcı esnafına geldiğin günden beri yüklendin afferim sana. Paylaş esnaftan kazandığını senden önce ve sonrası olarak. Paylaşmanı istiyorum..
Yeni Sayımız