banner851

banner614

BİRLİK BERABERLİK İÇİN DUALAR EDİLDİ

Kaynaşlılılar, Aşure Günü’nde belediye organizasyonuyla düzenlenen etkinlikte buluştu. Kazanın başına geçen Belediye Başkanı Birol Şahin vatandaşlara aşure ikram ederken birlik beraberliğin artarak devamını diledi.

Kaynaşlı 19.08.2021, 19:30
393
BİRLİK BERABERLİK İÇİN DUALAR EDİLDİ

Kaynaşlılılar, Aşure Günü’nde düzenlenen etkinlikte buluştu. Kaynaşlı Belediyesi hizmet binası önünde düzenlenen aşure günü etkinliğinde Belediye Başkanı Birol Şahin, Muharrem ayının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Dün saat 11.00’de başlayan organizasyonda vatandaşlara bolluk, bereket ve dayanışmanın simgesi olan aşure ikram edildi. Kazanın başına geçen Başkan Şahin de aşure dağıtımına yardım etti. Aşure ikramının ardından milletin birlik ve beraberliği için dualar edildi.

Başkan Şahin, “Birliğin, beraberliğin, dayanışma ve paylaşmanın simgesi olan Aşure Günü'müz mübarek olsun. Dostluğumuzun, kardeşliğimizin ve İlçemizdeki bereketin artarak çoğalması diliyorum” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
Traveller 5 ay önce
Şort giyen kadınlar da aşure alabilir mi başkanım?
maske nerde 5 ay önce
birol şahinde maske yok, etrafındakilerde maske yok.
DÜZCE 5 ay önce
Maskeler nerede. Topluma örnek olmalısınız. Aşure yani gıda veriyorsunuz. Sonra paçalar tutuşunca maske mesafe masalları sallarsiniz.
Doğrucu Davut 5 ay önce
ÇOK ÖNEMLİ İŞ YAPTI KASEYE AŞURE KOYDU,AŞURE DAĞITTI.
özdüzceli 5 ay önce
ADAM.
1
açık