banner851

banner614

HAYRAN BIRAKAN GÜZ GÜZELLİĞİ

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde hazan mevsiminin gelmesiyle başka bir güzelliğe bürünen Kurugöl Tabiat Parkı, doğaseverlerin ilgisini çekiyor.

banner619
Kaynaşlı 12.10.2021, 17:15 13.10.2021, 18:40
2493
HAYRAN BIRAKAN GÜZ GÜZELLİĞİ

Kendisine hayran bırakan kartpostallık manzarasıyla her mevsim doğaseverleri ağırlayan Kurugöl Tabiat Parkı'nda güz mevsiminde renk cümbüşü yaşanıyor.

Kaynaşlı'nın 15 kilometre kuzeyinde bulunan ve 2011 yılında Tabiat Parkı olarak tescillenen Kurugöl, doğal güzelliği, ormanları ve gölüyle ziyaretçilerine eşsiz güzellikler sunuyor.

Yeşil, sarı ve kahverenginin farklı tonlarını barındıran doğasıyla dikkati çeken Kurugöl, özellikle sonbaharda çok sayıda doğa ve fotoğraf tutkununu ağırlıyor.

Tertemiz havasıyla stres atmak isteyenlerin çokça tercih ettiği Kurugöl Tabiat Parkı'nda, foto-safari, sportif olta balıkçılığı, piknik ve kamp gibi aktiviteler yapılabiliyor.

(ÖNCÜ HABER/AA)

banner844
Yorumlar (8)
Düzceli.. 11 saat önce
Düzce gönüllüleri olarak bir gün çöp toplamayı düşünüyorduk ya, o sıra ormanlara giriş yasağı oldu.. Çöpü biz atmazsak, aracımıza koyup geri getirirsek çöp olmaz. Çoçıklarımızda bizden görür ve atmaz..
Düzceli.. 11 saat önce
Bir zamanlar Üç köprü köyünden 5 dakikada ulaştığım ve o dönem bir kuruma veya tüzel kişiliğe verilse Gölcükten daha güzel olabilecek Kurugöl.. Bu günse çöp deryası ve mezbele..
Esnaf 2 gün önce
yolu şuan ne durumda bilmiyorum ama en son gidemeden döndük çok kötüydü yollar
Traveller 2 gün önce
Şurayı elden geçirip turizme kazandırmamaları çok garip, bu kadar yakın mesefede olmasına rağmen...
Muncurlulu 2 gün önce
Haberden önce yolu olaydi iyiydi
Atınç 3 gün önce
Es kaza Araban Arıza Yaptı Veya Lastik Patladı Ne içecek Su var nede Acil ihtiyaç için Tuvalet Lavabo vs...gitmesen daha iyi
Çöpçatan 3 gün önce
Gitmişken çöpleride toplasaydınız.
Asabi 3 gün önce
Bir bardak suya bir wc ye ulaşmanın imkansız olduğu yer ...