banner851

banner614

KADINLARA ÖZEL SPOR SALONU AÇILIYOR

banner619

Kaynaşlı Belediyesi, sosyal belediyecilik kapsamında kadınlara özel spor salonu açıyor. Kayıt olmak isteyen kadınlar belediyeye giderek kayıt yaptırabilecek.

banner846
Kaynaşlı 26.06.2020, 10:30 26.06.2020, 15:55
1876
banner844

Kaynaşlı Belediyesi Sosyal Belediyecilik alanında çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce ilçede gençler için açılan spor salonunun ardından yeni yapılan düzenlemeler ile kadınlara yönelikte spor salonu açıldı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “Merkez Mahallemizde bulunan iş merkezi altında sosyal belediyecilik alanında Kaynaşlı Fitness Centerını hizmete aldık. Salonda bayan hocamızın eşliğinde kadınlara yönelik pilates, fitness ve kardio kursları verilecek. Spor yapmak isteyen kadınlarımız belediyemize gelerek kayıt yaptırabilecek. Spor salonumuz tamamen ücretsizdir” dedi. 

Yorumlar (7)
Ayşe 13 ay önce
Başkanımız Birol Şahin’e teşekkür ederiz.
Yuri 13 ay önce
Dar kafalı başkanın kadın milli sporcular için sarfettiği sözlerden sonra kadınlar için böyle bir spor salonu açması ironik!
Akin 13 ay önce
Neden bağnaz dedin ? Halk için bı yer açmışlar ne var ki bunda ?
Leyla Levent 13 ay önce
Süper Bi fikir gerçekten keşke Düzce de böyle bir faaliyet de bulunsa ücretsiz gerçekten mükemmel
Derya davut 13 ay önce
neden sadece üf püf sporları niye muay thai karate kick box falan yok kıytırıktan şeyleri stadtada yapıyorum.tabi kadınlar dayak yemeye devam diyorsanız o başka,
Düzceli Erkek 13 ay önce
Kaynaşlı Belediye başkanı bu kadar yapabiliyor demek ki. Kaynaşlı Stadında bunları yapabileceğiz bir yer yok. Ayrıca insanlar güçleri doğrultusunda bişeyler yapmaya gayret gösteriyor. Baltalamak yerine takdir edin. ( Kaynaşlılı Değilim, Erkeğim. )
Düzceli 13 ay önce
Dar kafalı bağnazlar
19°
açık