banner851

banner614

KONUT SORUNU ÇÖZÜLECEK

banner619

Kaynaşlı Belediyesi tarafından ilçedeki konut sorununun çözümü için 2. Etap TOKİ Konutları inşaatı başladı.

banner846
Kaynaşlı 03.10.2019, 13:41 04.10.2019, 11:56
1782
banner844

Kaynaşlı İlçesi’nde ki  konut sorununun çözümü için Belediye Başkanı Birol Şahin’in girişimleri sonuç verdi. İlçede bulunana Karaçalı Mahallesi’nde 56, Merkez Mahallesinde 132 adet konut için kollar sıvandı.
 


Merkez Mahallesi’nde 132 adet yapılacak olan TOKİ Konutlarının geçtiğimiz aylarda temel kazı çalışmaları başlatılmıştı. Kazı çalışmalarının başladığı TOKİ inşaatının çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edildi.
 


Belediye Başkanı Birol Şahin, ‘’3. Etap TOKİ için de çalışmalara başladık, ilçemizdeki konut sorununu çözüme kavuşturacağız.’’ dedi.


 
Belediye Başkanı Birol Şahin’in ziyareti esnasında, inşaat alanında 2 adet koç kesildi.
HABER: S.AYDINLI
Yorumlar (3)
Cuneyt 2 yıl önce
Baskan..su yer imar islemlerini iptal et.millet kan agliyor.insanlarin yerlerini geri ver.sana bu yuzden oy verildi.yoksa bir dahaa aslaaa..insanlar ev yapamaz duruma geldi..
Reco 2 yıl önce
Milletin ev yapacagi yerleri istimlak ettin.secimlerde bu sorunu cozecegim desin.cozmesin.ustelik inssatta 2 kat mulkiyeti getirdin.sana oy verenler bin pisman..isi zorbaliga vurdun.seni boyle bilmezdik.bidaa asla secilmeyeceksin.
Aysel 2 yıl önce
Allah razı olun en büyük başkan bizim başkan bak nasıl yaptı tokiyi dize getirdi hatta kaynaşlılı adına ilk taksitleri bile cebinden yatırdı helal olsun. Çekemeyenler ÇATLASIN