banner851

banner614

MÜFTÜ MEKTUP KALEME ALDI

banner619

Kaynaşlı’da gençlerin sevindiren dağıtım… Koronavirüs salgını nedeniyle günlerini evlerde geçiren gençlere Kaynaşlı İlçe Müftülüğü tarafından kitap dağıtımı gerçekleştirildi. Hediye edilen kitap setlerinin arasında İlçe Müftüsü Yavuz Horoz'un kaleme aldığı mektup da yer aldı.

banner846
Kaynaşlı 25.04.2020, 11:15 25.04.2020, 11:11
2395
MÜFTÜ MEKTUP KALEME ALDI
banner844

Düzce'de, Kaynaşlı Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünden evde kalan gençlere kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

Kaynaşlı Müftülüğü tarafından, Diyanet yayınlarından gençlere yönelik 7 farklı kitaptan 150'şer adet temin edilerek bir set oluşturuldu.

İlçe Müftüsü Yavuz Horoz'un kaleme aldığı mektup ile beraber gençlere bu kitap setleri hediye edildi. İlçede yaklaşık 250 gence ulaşılarak 800 kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

Müftü Horoz, gençlik koordinatörleri ve din görevlileri gençleri evlerinde ziyaret ederek, hem hediyeyi takdim etti hem de bu günlerle alakalı tavsiyelerde bulundu.

Gençlerden, evlerinde okul derslerine çalışmaları, aileleriyle birlikte bol bol kitap okumaları, ibadet ve dualara devam etmeleri istenildi.

Yorumlar (5)
Mükemmelsin 1 yıl önce
Helal olsun doğru ve güzel işler bunlar.Sayınızın artmasını temenni ederim.
Osman Ergün 1 yıl önce
İlçe müftümüzü kutluyorum,, saygılar hocam..
/ 1 yıl önce
Virüs kağıtta 2-3 gün yaşıyor diyor bilim kurulu üyeleri
Ramazan 1 yıl önce
Genç kuşağın dinî bilgilerini uygulamalı öğretmek kadar da aç karnını ne şekilde doğuracağı ni ve de ülkesinin ekonomik ve de savunma sanayinde diğer ülkelerle baş etmesi yönünde gelişimleri sağlanırsa çok etkili eğitim verilmiş olur.
Murat 1 yıl önce
İlla gösteriş yapacaksınız. İlla fotoğraf çekeceksiniz, herkese göstereceksiniz.
28°
az bulutlu