banner851

banner614

OTOBÜSLERİN YENİ RENGİ BELLİ OLDU

banner619

Kaynaşlı Belediyesi, Denetimli Özel Halk Otobüslerinin rengini belirlemek amacıyla yapmış olduğu anket çalışması sonuçlandı. Kaynaşlılılar, 6 farklı otobüs tasarımı içerisinden tercihini yaptı.

banner846
Kaynaşlı 14.12.2020, 12:55 14.12.2020, 12:15
1440
OTOBÜSLERİN YENİ RENGİ BELLİ OLDU
banner844

Kaynaşlı Belediyesi, geçtiğimiz Ekim ayında Denetimli Özel Halk Otobüsleri’ne yeni ve modern bir görünüm kazandırmak için harekete geçti. Bu kapsamda otobüslerin yeni renkleri belirlemek amacıyla tasarım çalışması yapıldı. Çalışma sonucu hazırlanan 6 farklı renk grubu Kaynaşlılar’ın oylamasına sunuldu.

Yaklaşık 1 buçuk ay boyunca yoğun bir katılım olan anket sonucunda Kaynaşlılılar seçimini yaptı. Ankette 5 numarada yer alan mavi, yeşil ve beyaz renklerden oluşan tasarım en çok oyu alarak Kaynaşlı Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri’nin yeni dış tasarımı olarak belirlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre 31 Mayıs 2021 tarihi itibariyle otobüsler bu renklere bürünerek Kaynaşlılılar’a hizmet vermeye başlayacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Kaynaşlı halkı 8 ay önce
Otobüslerin renginden önce otobüsler değişsin içleri tozda tutulmuyor fiyatlar desen zaten zam zam sorsan şukadar yılda bi oluyo hep bir bahane var ne aldıkları paraya karşı kestikleri bir fiş ne de kart sistemi var para veriyor insanlar bunuda kimse araştırıp ses çıkarmıyor alan memnun satan memnun