banner851

banner614

ŞAHİN: “BİR DE BÖYLE DENEYELİM"

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den, yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınına yönelik alınan tedbir ve kısıtlama kararlarıyla ilgili ‘Ramazan’da tüm yasakları kaldırıp bir deneme yapalım’ çıkışı geldi. Başkan Şahin gerekçe olarak ise “Yasaklar virüsü azaltmıyor” ifadelerini kullandı.

banner846
Kaynaşlı 08.04.2021, 15:00 09.04.2021, 17:15
3019
banner844

Yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede vaka ve vefat sayılarında yaşanan artışın ardından yeni tedbir ve kısıtlamalar gündeme gelmişti.

Kabine Toplantısı sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 Nisan'da başlayacak Ramazan'la ilgili "Bu mübarek ay boyunca ülke genelinde hafta sonları sokağa çıkma sınırlaması uygulayacağız. 81 ilde ramazan ayı boyunca lokanta ve kafe gibi işletmeler hizmetlerini paket servisle hizmet verebilecek.” açıklaması yapmıştı.

Erdoğan dün ise ‘Ramazan ayı boyunca milletimizi dinlendirerek bayram sonrasına hazırlayacağız’ demiş ve bu sözler ‘Ramazan’da tam kapanma mı olacak?’ iddiasını gündeme getirilmesine ve gözlerin bugünkü Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısına çevrilmesine neden olmuştu.

"YASAKLAR VİRÜSÜ ENGELLEMİYOR"

Türkiye, tam kapanma iddialarını konuşurken her açıklaması olay olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den yeni bir çıkış geldi.

Başkan Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ramazan ayında tüm yasakların kaldırılarak bir deneme yapılması gerektiğini ifade etti.

 Şahin yasakların virüsü azaltmadığını savunarak “Mübarek RAMAZAN ayında tüm yasaklar kaldırılıp bir deneme yapılsın. Yasaklar VİRÜSÜ azaltmıyor!!! Panik, stres, korku VİRÜS üretmiş olmasın!?” cümlelerine yer verdi.  Başkan Şahin’in bu paylaşımına bazı vatandaşlar destek verirken, bazılarıysa tepki gösterdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (16)
adamın teki 4 ay önce
bi karışmadığın o vardı, ona da karış.
Adil 4 ay önce
Aklın yok ama her konuda fikrin var
HLK. 4 ay önce
BU ADAMI KAYNAŞLILI BAŞKAN DİYE SEÇTİ..aLIN GÖRÜN NE KADAR ÇALIŞIYOR KAFASI.
Kaynaşlılı 4 ay önce
Bu adamın zekası olduğuna inanan film karakteri hulkun gerçek olduğuna da inanır. Panik stres korku virüs üretebilir mi ya nasıl bir beyin yapısı ya nasıl ya! Bu adam nasıl ilçe belediye başkanı olabilir akıl sır erdiremiyor insan. Kahvehanedeki sabah akşam siyaset konuşan birini almışlar da başkan yapmışlar sanarsın. Yılbaşını kutlayanlara demediğini bırakmadı. Gelsin bir de çöplere baksın ilçeye bağlı köylerdeki çöp durumlarının haline. Leş rezalet her gün.
Burak 4 ay önce
Bu adamı nasıl başkan seçmişler acaba.
aa 4 ay önce
tipik dinci kafası işte.. bunlara göre ne virüs var ne ekonomik kriz var. böyle boş beleş adamları sizi yönetmesi için seçerseniz daha çook saçmalıklar izleriz
Ali 4 ay önce
Ağam bizimle eğlenir. Şakası bir yana idareciye bak Allahaşkına, bilimle ilimle irfanla alakası yok, ben şaka yaptığını düşünüyorum aksi halde vay halimize. Yasaklar kalkınca kay be kat artacağını çocuk bile bilir.
Küçük Esnaf 4 ay önce
Çok zekice bir fikir. Acaba bugüne kadar niye kimsenin aklına gelmedi. Dünyanın kurtuluşu kaynaslidan çıkacak galiba. Belki Nobel ödülünü de alabiliriz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın