banner851

banner955

‘SU PROBLEMİNİ ÇÖZEMEYEN O KOLTUKTA OTURMASIN’ DEMİŞTİ

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, 22 Mart Dünya Su Günü’ne atıfta bulunarak yayımladığı mesajda “Suyun günü olmaz” vurgusu yaparak, “Kaynaşlı ilçemizde su sorunu yok. Yeterli görmüyoruz. Proje çalışmaları devam ediyor” açıklaması yaptı.

Kaynaşlı 23.03.2021, 10:35 23.03.2021, 14:57
793

Göreve geldiği günden bu yana içme suyu alt yapı çalışmalarını ilk plânda tutan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’den 22 Mart Dünya Su Günü’nde iddialı bir açıklama geldi.   

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Şahin, “22 Mart Dünya Su Günü imiş! Suyun günü olmaz” diyerek “Su dediğin 24 saat musluklardan kesintisiz akmalı. Kaynaşlı ilçemizde su sorunu yok.” ifadelerini kullandı.

“SUYUMUZ BOL, KANA KANA İÇİN”

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana içme suyu ile ilgili birçok çalışma yaptıklarını aktaran Şahin, “Su ile ilgili birçok çalışma yaptık. Yeterli görmüyoruz. Proje çalışmaları devam ediyor. Suyumuz bol, ucuz, pırıl pırıl, tertemiz. Kana kana içebilirsiniz. Afiyet olsun. Şifa olsun inşaallah” diyerek ilçede su açısından hiçbir problem olmadığının altını çizdi.

KAYNAŞLI’NIN İKİ KATINA YETECEK SU VAR

Geçtiğimiz 8 Ocak’ta Öncü Haber mikrofununa özel açıklamalarda bulunan Şahin,  “Yaşanan kuraklığa rağmen suyumuz fazla fazla yetiyor. Biz bunu tabii yeterli görmüyoruz yeni kaynakları çalışıyoruz. Şu anki suyumuz belki Kaynaşlı’nın iki katı daha nüfusa yeter ama biz yine tedbir anlamında çalışıyoruz” diyerek her türlü tedbiri aldıklarını açıklamıştı.

‘SU PROBLEMİNİ ÇÖZEMEYEN O KOLTUKTA OTURMASIN’ DEMİŞTİ

Suyun olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Şahin, “Bir belediye başkanı su problemini çözemiyorsa o makamda oturmasın. Zaten bir belediye başkanının ilk el atacağı işin su olması lazım çünkü su olmazsa hayat olmaz” diyerek suyun önemine dikkat çekmiş ve belediye başkanının birinci önceliği olması gerektiği belirtmişti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
kaynaşlılı 2 yıl önce
tabi kana kana için 3.07 kuruşa bırakın bu işleri Allah aşkına
Yeni Sayımız