banner851

banner955

VALİ ATAY KAYNAŞLI’DA

Valiler Kararnamesi ile Düzce’ye atan Vali Cevdet Atay ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Düzce’ye atanmasının ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Vali Atay, son olarak Kaynaşlı ilçesini ziyaret etti. Kaynaşlı’da esnaf ve halkla buluşan Vali Atay, vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Kaynaşlı 11.07.2020, 12:56 11.07.2020, 17:07
1009
banner1032

Düzce’ye atanmasının ardından hızla çalışmalara başlayan Vali Cevdet Atay, ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Son olarak Kaynaşlı ilçesinde incelemelerde bulunan Vali Atay, esnaf ve halkla buluşan Vali Atay, vatandaşların sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

İlçe ziyareti sırasında Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin de  Vali Atay’a eşlik etti.

Vali Cevdet Atay daha sonra , Kaynaşlı’da bulunan ve çivi kullanılmadan inşa edilen Tarihi Orhan Gazi Cuma Camiinde incelemelerde bulundu. Vali Atay, tarihi camide  ve bahçesinde bulunan cemaatin sosyal mesafeye uymasından duyduğu memnuniyeti belirterek “Allah razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
22
açık