banner851

banner955

YAVRU KÖPEĞİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR…

Kaynaşlı ilçesinde vatandaşlar tarafından hasta olarak bulunan yavru köpeğe, Kaynaşlı Belediyesi sahip çıktı. Gençlik hastalığına yakalandığı öğrenilen yavru köpek, özel bir veteriner kliniğine getirilerek, tedavi altına alındı.

Kaynaşlı 01.12.2021, 14:23
365
YAVRU KÖPEĞİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR…

Kaynaşlı ilçesi Merkez mahallesinde vatandaşlar tarafından ölmek üzere olan yavru bir köpek bulundu. Vatandaşların durumu Kaynaşlı Belediyesine bildirmesi üzerine, Merkez Mahallesine gelen Belediye ekipleri, Belediye Başkanı Birol Şahin’in talimatı doğrultusunda, yavru köpeği alarak özel bir veteriner kliniğine götürdü.

Yavru köpek yapılan muayenesinde, gençlik hastalığına (Distemper) yakalandığı öğrenildi. Tedavisi devam eden yavru köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, “Belediyemize gelen ihbar üzerine Merkez mahallesi D-100 karayolu üzerinde Gençlik hastalığına yakalanan yavru #köpek ekiplerimizce alınmıştır. Veteriner Kliniğine getirilerek tedavi edilmesini sağladık. Sokakta yaşayan canlılara ve tedaviye muhtaç sokak hayvanlarına sahip çıkmaya devam ediyoruz” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız