14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala, sokağın nabzı Öncü TV ekranlarında atmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekili genel seçimleri için sahaya inen Öncü Haber Merkezi ekibi, vatandaşlara mikrofon uzattı.

Vatandaşlara AK Parti İl Başkanı’nı tanıyıp tanımadıklarını soran Öncü Haber ekibi, birbirinden farklı cevaplar aldı.

İşte Düzceliler’in Hasan Şengüloüğlu ile ilgili düşünceleri:

"Şengüloğlu Milletvekili olsaydı Düzce için çok şeyler yapardı."

Zeynel Keten: Onu çok seviyorum. Çok iyi birisi. Ama Milletvekillerinden memnun değilim. Şu anda Ak Parti Milletvekillerinin Düzce'de hiçbir yatırımları yok. Biz onları severek oraya yolluyoruz. Düzce için çalışan bir tane vekil olmadı. Belediye Başkanı kadar çalışamadılar, Mehmet Keleş kadar çalışamadılar. Biz Düzceli olarak 3 tane Milletvekili yolluyoruz. Şu anda işsizlik had safhada. 5-6 tane organize kurulabilir Düzce'miz çok müsait, bir de metropol şehir. İstanbul'la Ankara'nın ortası. Ben kendim için bir şey istemiyorum ben Düzce'nin gelecekteki gençleri için istiyorum. Hasan Şengüloğlu Milletvekili olsaydı Düzce için çok şeyler yapardı. Çok dürüst çok efendi bir insan.

Mehmet Yılmaz: İyi bir arkadaş, iyi bir vatandaş. Daha yeni İl Başkanı'mız oldu. Başarılarının devamını diliyoruz. Hakkında hayırlısı olsun.

"Ben her zaman onun gibi bir insan karşımıza gelsin isterim."

Nurgül Çakır: Hasan Şengüloğlu hakkında güzel şeyler düşünüyorum. AK Parti'nin yanındayız her zaman. Onun için bir gurur duyuyoruz yani. Ben her zaman onun gibi bir insan karşımıza gelsin isterim. Gurur duyuyorum onun için.

Hikmet Kahveci: Yaptıkları işleri biliyoruz. Beğeniyoruz. Başarılar diliyoruz.

Yaşar Beyaz: Çok değerli bir insan, iyi bir arkadaşımız. Tanıdığımız, bildiğimiz bir insan. AK Parti İl Başkanlığına gelmesi çok güzel olmuş, iyi olmuş. Ben takdir ediyorum kendisini. Başarılar diliyorum. Düzce'de 3 tane Milletvekili çıkarılması için çalışması lazım hep birlikte çalışıyoruz.

"Tanımıyorum ki öyle birini."

Erdoğan Çelik: Tanımıyorum ki öyle birini. Oy aldıktan sonra, seçim bittikten sonra yine her şey bitti.

Vatandaş: İyi bir arkadaşımız, kardeşimiz. Uygun biri. Sahada olsa biraz daha güzel olur diye düşünüyorum.

Salih Erden: Göreve gelir gelmez biraz ağırdı sonradan bayağı bir hızlandırdı. İnşallah AK Parti bu sene 3-0 yapacak. Düzce halkına hayırlara vesile olur İnşallah.

Kıyasettin Güler: Yeni İl Başkanı oldu. İyi biri olur İnşallah. Hayırlı uğurlu olsun.

Nezahat Kuzu: İnşallah parlak olur. Ben AK Parti'yi sevdiğim için İnşallah iyi olur. Başarılar dilerim yolu açık olsun, hep yanındayız.

RÖPORTAJ: NİSA AYDIN

KAMERAMAN: ZEKİ AŞIKOĞLU