DEVA, Demokrat ve Gelecek Partileri ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için saha çalışmalarına devam ediyor.

Caymaz ve beraberindekiler ilk olarak Düzce Elektrikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim’i ziyaret etti. Hem seçimler hem de yerel siyasete ilişkin istişarelerde bulunulan görüşmelerde Caymaz, “Destek verirseniz biz bu işe talibiz” dedi.

6F01B81F 52A9 4B0E A400 218E2F415Ff4

“BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ” “BELEDİYEYİ KURTARMADAN, AKÇAKOCA’YI KURTARAMAYIZ”

Değişim şart!

Ardından Bolu Caddesi esnafını ziyaret eden Caymaz, girdiği her dükkanda teveccüh ve memnuniyetle karşılandı.

Vatandaş ve esnafın taleplerini dinleyen Caymaz, Düzcelilerin sorunlarını bilen, kendileri gibi olan, yaptım-oldu anlayışından uzak, istişare ile çözüm üretecek bir belediye başkanına hasret kaldıkları söylemleri ile karşılaştı.

I M G 5596

“Yapılan işte bir kişinin bile gönlü kalırsa hesabını Allah sorar”

Her kesimden vatandaşımızın sorunlarını bildiğine dikkat çeken Caymaz, “Sorunları bilmek yetmez, bunların çözümü için vatandaşlarımızın gönül rızasını alarak iş yapmak lazım. Bir kişinin bile yapılan işte gönlü kalırsa hesabını Allah sorar. Biz sizi özlü sözlerle oyalamayız, biz iş yaparız. O yüzden göreve talibiz, yorulmadan gece gündüz çalışmak nedir biliriz. Görevi verirseniz size söz, biz en iyi şekilde yaparız” ifadesinde bulundu.