Yeniden Refah Partisi’nin yeni il yönetimi nezaket ziyaretlerine başladı. Parti Lideri Prof. Dr. Fatih Erbakan tarafından 7 Ağustos’ta Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı olarak atanan Musa Peltek, basınla tanışma amacıyla Öncü Medya Grubu’nun misafiri oldu.

İl Başkanı Peltek’e ziyaretinde, Yeniden Refah Partisi İl Teşkilat Başkanı Okan Aldemir, Merkez İlçe Başkanı Yahya Türkoğlu, İl STK Başkanı Ozan Orhan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yazıcı eşlik etti. Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Haber Müdürü Canan Üstüner tarafından ağırlanan Yeniden Refah Partisi heyeti, yenilenen yönetim ile birlikte 2024 Yerel Seçimleri’ne sıkı şekilde hazırlandıklarını vurguladı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Musa Peltek, Düzce’de ‘Milli Görüş’ belediyeciliğini halkla buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Peltek, “Yeniden Refah Partisi olarak 6 ay gibi bir süre sonra gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi sürekli sahada milletimizle kucaklaşıyoruz. Vatandaşın beklentilerine kulak veriyoruz. Düzce’nin sorunlarını çözmek noktasında uygulamayı planladığımız projelerimizi anlatıyoruz. Yakın zamanda güçlü adaylarla halkımızın karşısına çıkacağız. Yeniden Refah Partisi’ne ve liderimiz Fatih Erbakan’a Düzce’de büyük bir teveccüh var. İnşallah aziz milletimizi, yıllardan beri özlemini duyduğu Millî Görüş belediyeciliği ile yeniden buluşturacağız.” dedi.

İl Başkanı Peltek, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a ‘Davamız Necmettin Erbakan’ kitabını hediye etti. Ziyaret günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.