Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 27. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Düzce basınının öncüsü Öncü TV’ye bu yıl da bizzat ziyaretle kutlamada bulundu.

Öncü Televizyonu, Öncü Radyo ve Düzce Manşet Gazetesi’ni bünyesinde barındıran Öncü Medya Grubu’nun faaliyetini sürdürdüğü plaza önünde kanal yönetimi tarafından karşılanan Özlü, tüm çalışanlara hal hatır sorarak, ‘İyi çalışmalar’ diledi. Öncü Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV’nin yeni dönem hedefleri hakkında Başkan Özlü’ye detaylı bilgiler verdi.

Bir süre önce Öncü Medya Grubu’nun yönetimini devralan Aleyna Mübarek Türkseven’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Özlü, başarılı yayınlarını yakından takip ettiği Öncü TV’nin uydudan yayın yapması için süren çalışmaları takdirle karşıladı.

“Düzce’mizin en güçlü sesi”

Ziyaret sonunda Düzce Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdür Canan Üstüner’in sorularını yanıtlayan Başkan Özlü, çeyrek asrı aşkın süredir Düzce’nin ve bölgenin sesi olan Öncü TV için şu duygu ve düşünceleri paylaştı:

“21 Şubat 1994'te Düzce'de bir ilki gerçekleştiren ve her geçen gün niteliğini arttırarak Düzce’mizin en güçlü sesi olan Öncü Radyo ve Televizyonu, tarafsızlık ilkesinden taviz vermeyen ve yerel basında öncü olma anlayışı ile ilimizin en başarılı ve güçlü yayın organlarından biri olmuştur. Yerel basın gücünü destekleyen çalışmaları ve güçlü meslek etiği ile 27 yaşına erişen Öncü RTV nezdinde, sizi ve bünyenizde çalışan emekçi kardeşlerimi kutluyor. Basın-yayın kuruluşunuzun sizi istikrar ile yayın hayatına devam etmesini diliyorum.”  

“Öncü gerçekten Düzce’nin öncü bir yayın kuruluşu”

Özlü konuşmasının devamında 26. kuruluş yıl dönümünde de Öncü Medya Ailesi’ni yalnız bırakmadığını vurgulayarak, “Şimdi bugün tekrar geldim. Fakat bir yılın çok çabuk geçtiğini anladım. Çok çabuk geçmiş emin olun. Geçen yıl geldiğimde bugünkü gelişim arasında sanki bir ay var 1 yıl değil de sanki 1 ay varmış gibi hissettim. Öncelikle 27. yılını kutluyorum Öncü’nün. Öncü gerçekten Düzce’nin öncü bir yayın kuruluşu. Objektif haberciliği olsun araştırmacı gazeteciliği olsun. Öncü’yü takdir ediyoruz, beğeniyoruz takip ediyoruz. O yüzden nice 27 yıllara diliyorum.“

HABER: C. ÜSTÜNER