14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında milletvekili adaylarının saha çalışmaları devam ediyor. Esnafı ve halkı ziyarette bulunan AK Parti Düzce 2. sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Düzce Üniversitesi’ne de ziyarette bulunurken hedeflerini ve projelerini Düzceli vatandaşlara anlattı.

FuzLjxzXsAIaLb7

Seçim çalışması kapsamında Düzce Üniversitesini ziyaret eden Ercan Öztürk, Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdullah Taşkesen ile görüştü. Öztürk’e AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve partililer de eşlik etti.

FuzLjxzWIAE3Q_e

Öztürk, “Ülkemizin geleceğine yön verecek başarılı akademisyen ve öğrencileriyle şehrimizin bilim yuvası Düzce Üniversitesi’ne ziyarette bulunduk. Hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” diyerek Düzce Üniversitesi’nin başarılı akademisyen kadrosu ve öğrencileri ile bir bilim yuvası olduğunu dile getirdi.

FuzLjxtWcAIryqE

“GÜCÜMÜZÜ MİLLETİMİZDEN ALIYORUZ.”

Ziyaretlerini mahalle gezileri ile sürdüren Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Fatih Mahallesi, Yeni Mahalle ve Karahacımusa Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Öztürk; “Gücümüzü milletimizden alıyor, hemşehrilerimizin dualarıyla Türkiye Yüzyılı için çalışıyoruz. Vatandaşımızın desteğiyle güçlü Türkiye için 14 Mayıs’ ta tarih yazmaya hazırız” dedi.