14 Mayıs Genel Seçimleri 1. Tur’unda milletvekili seçilerek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Düzce Halkının vekâletinin kazanan Ak Partili Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Düzce Adliyesi’nde düzenlenen teslim töreniyle mazbatalarını teslim aldı.
Düzenlenen törene Ak Partili Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir, Ercan Öztürk, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ve parti teşkilatı katıldı.

WhatsApp Image 2023-05-25 at 16.47.15 (1)
Mazbatasını aldıktan sonra konuşma yapan Keşir; “Düzce halkının teveccühüne teşekkür ediyorum. Allah mahcup etmesin. Daha fazla çalışıp bu teveccühe layık olacağız.” İfadelerini kullandı.
Keşir’in ardından mazbatasını alarak konuşma yapan Öztürk ise; “Bürokrasinin içinden istifa ederek siyasete atıldım. Bürokrasi hayatımda çok insana dokunma şansı yakaladım dolayısıyla Düzce’nin sorunlarını biliyorum. İnşallah TBMM’de de bunu dile getirip bu sorunların çözümü için çalışacağım.” İfadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-05-25 at 16.47.15 (2)

Törenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Keşir şunları söyledi; “Düzce halkına teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Mecliste en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Önümüzdeki Pazar günü Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızı bir kez daha seçtirerek, çalışmalarımıza süratle devam edeceğiz. Bu anlamda Düzce halkından Sayın Cumhurbaşkanımıza destek olmalarını istiyorum.”


Öztürk şunları söyledi; “bugüne kadar hep halkın içinde oldum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde dev am edeceğim. Aldığımız sorumluluğun ne kadar ağır olduğunun farkındayım. Bunun için gece gündüz çalışacağım. Allah utandırmasın…”

WhatsApp Image 2023-05-25 at 16.47.13 (1)

Ak Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, çalışmalarımıza ara vermeden süratle devam edeceğiz diyerek şunları söyledi; “yoğun bir tempoda seçimlere hazırlandık. Hamdolsun Düzce olarak Cumhurbaşkanımıza en çok oy veren 11’inci il, seçim katılım oranı olarak da birinci il olduk. Seçim nedeniyle ara verdiğimiz yerel çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Haber – Ahmet Çelik