Önümüzdeki Cumhur Başkanlığı ve Genel Seçimlerine yönelik süreç işlemeye devam ederken, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden Mustafa Keskin’in yerine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile il Başkanlığı görevine atanan Hasan Şengüloğlu, ilk resmi programını düzenledi.

Şengüloğlu, dün akşam Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi’nde düzenlenen vefa buluşması programında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adaylığına hazırlanan Mustafa Keskin ve parti yöneticileri bir araya geldi.

Parti yöneticilerine bugüne kadar partiye ve Düzce’ye verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür eden Şengüloğlu 2023 seçimlerinin önemine dikkat çekerek, hiç durmadan canı gönülden çalışacaklarını söyledi.

Programda bir konuşma yapan Mustafa Keskin ise, “AK Parti'mizin Düzce'deki yeni sancak beyi Hasan Şengüloğlu Başkanımızın düzenlediği vefa buluşmasına beraber çalışıp yol yürüdüğümüz arkadaşlarımızla iştirak ettik. En büyük gücümüz olan ahde vefaya bağlılığımızı hiçbir zaman yitirmeden, bu kutlu davaya her zaman destek olacak birlik ve beraberlik içerisinde nice yolları aşmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı organizasyon için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI