AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları ahde vefa örneği sergiledi. 14 Mayıs’ta yapılan Parlamento Genel Seçimleri için AK Parti’den 28. Dönem Milletvekili Aday adayı olan 40 kişi, bugün İş İnsanı Özkan Çakır’ın ev sahipliğinde düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

BHRSDFHTC

AK Parti yöneticileri ve mevcut milletvekillerinin katılmadığı kahvaltı programında, İş İnsanı Özkan Çakır, “Buradaki maksadımız, aday adaylığı ve adaylık sürecinde AK Partimizin başarılı olması için birlikte çalıştığımız aday adayı olan arkadaşlarımızla bir araya gelmekti. Ben programımıza katılan tüm aday adayı arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-07-15 at 15.44.47

Kahvaltı programının ardından Öncü Haber Merkezine değerlendirmelerde bulunan Av. Arb. Ali Dilber, “Kahvaltı programında AK Partimiz’in Düzce’de daha çok başarılı olması için yapabileceğimiz çalışmaları konuştuk. Biz hepimiz AK Parti davasına inanmış insanlarız ve dün olduğu gibi, her zaman AK Parti’yi Düzce’de daha iyi noktalara taşımak için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

“ÜLKEMİZİN VE DÜZCE’NİN EN BÜYÜK SORUNU HALİNE GELDİ” “ÜLKEMİZİN VE DÜZCE’NİN EN BÜYÜK SORUNU HALİNE GELDİ”