Gece-gündüz demeden partililerle birlikte sahada seçmenle bir araya gelen Başkan Adayı Eser, Düzce’nin ihtiyaç ve sorunlarından haberdar olan, vatandaşın memnuniyetini her zaman öncelikli tutan bir yönetim anlayışı benimseyeceğini vurguluyor.

Whatsapp Image 2024 02 18 At 02.03.01 (1)

“MODERN ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI YAPACAĞIZ”

“AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ” “AK PARTİ’NİN İTİRAZI İTTİFAKA ZARAR VERDİ”

Düzce’de hayat kalitesini yükseltmek için çalışacaklarının altını çizen Eser, “Düzceliler ile sürekli iletişim halinde olacağız. Şehrin eksikliklerini ortak akılla gidereceğiz. Modern alt ve üst yapı çalışmaları yapacağız. Mesleğim gereği yapılaşma ile ilgili sorunları kısa sürece çözecek tecrübeye sahibim. Modern şehirciliğin olmazsa olmazlarını bilerek Düzce’mizi çağdaş yapılanma ile buluşturacağız. Yeni inşa edilecek binalarda ve sosyal donatılarda kentin ruhuna uygun yapı tiplerini kullanmaya özen göstereceğiz. Belediyenin kasasındaki her kuruş için vatandaşın hakkını gözeteceğiz. Büyük proje ve yatırımlarda kaynakların etkin ve verimli kullanılması için finansal, sosyal ve fiziksel planlama ile hareket edeceğiz.” ifadelerini vurguluyor.

Whatsapp Image 2024 02 18 At 02.03.05

“DEZAVANTAJLI KESİMLERİN EKONOMİK YAŞAMA KATILMASINI SAĞLAYACAĞIZ”

Sosyal projeleri önemsediğini belirten Başkan Adayı Eser, göreve seçilmesi halinde özellikle dezavantajlı kesimlerin, özel bireylerin ve kadınların ekonomik yaşama katılması amacıyla mesleki eğitimlere ağırlık vereceğinin altını çiziyor.

Whatsapp Image 2024 02 19 At 00.00.54 (1)

VATANDAŞ’TAN ESER’E TAM DESTEK

Düzce’de gelişim ve ekonomik refahı ‘adil’ dağılımla sağlamakta kararlı olan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser’in vatandaş ve hizmet odaklı vaatlerine gönülden inanan ve destekleyen Düzceliler, ‘Düzce’mizin geleceği için oyumuz memleketine eser bırakacak Yılmaz Eser’e!’ diyerek tam destek sözü veriyor.