banner851

banner955

MHP KARARINI VERDİ

Düzce Belediye Başkan Adayı en merak edilen parti olan MHP’de tüm oklar Erdoğan Bıyık’ı işaret ediyor. Genel Merkez nezdinde haftalardır süren görüşme trafiği sonunda Parti Lideri Devlet Bahçeli’nin Bıyık’a onay verdiği öğrenildi.

Siyaset 17.12.2018, 22:14 18.12.2018, 12:10
10004
MHP KARARINI VERDİ

MHP’nin Düzce Belediye Başkan Adayı artık kesin gibi! İl belediyesine 8 taliplinin olduğu MHP’de karar verildi. Parti genel merkezinde günlerdir süren aday belirleme çalışmalarına son nokta koyuldu.
 
Partinin üst düzey isimlerinden alınan bilgiye göre aday adayları arasında Erdoğan Bıyık isminde karar kılındı.
Düzce’de yapılan kamuoyu araştırmaları, teşkilatla yapılan görüşmeler ve genel merkezdeki istişareler sonucunda seçim yarışına Erdoğan Bıyık ile girilmesi konusunda görüş öne çıktı.
 
İş insanı ve ayrıca Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı olan Bıyık’ın adaylığının bugün ya da yarın açıklanması bekleniyor.

Seçimlere güçlü ve halkın takdirini almış bir isimle girmek isteyen MHP Genel Merkezi, Devlet Bahçeli’nin de onayıyla Erdoğan Bıyık’la Düzceliler’in karşısına çıkacak.

Düzce Teşkilatı 3 isim sundu
 
Öte yandan MHP Düzce İl Teşkilatı tarafından genel merkeze Erdoğan Bıyık, Celal Kasapoğlu ve Cemal Aksan isimlerinin verildiği öğrenildi.

HABER: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (226)
batur 4 yıl önce
yolun açık olsun kardeşim.hizmete aç düzcemize hareket ve bereket getireceğine inanıyorum. önerilenlerin değil gerekenlerin görev alması dileğimizdir.
Tatar 4 yıl önce
Tezgâh iyi işliyor aferin
Akp 4 yıl önce
Kerameti kendinde sananlar AKP gibi kimi koysak seçilir anlayışıyla aday çıkarsa seçimde görüşürüz
Ömer 4 yıl önce
Bırakın güçlü aday yalanını öyle olsa Celal Kasapoğlu olurdu. Güçlü aday yazıp aslında düşük profil çıkacakki eski bakan ako adayı Faruk Özlü mağlup olmasın. Gerçi ne önemi var artık akmhp diye bir parti var.
Semih 4 yıl önce
Celal kasapoğlundan başkası Düzce de kazanamaz ! Bunu bilir bunu söylerim nokta
serdar ç 4 yıl önce
başlığa gel bide haberin içeriğine bakalım bu kadar safsata algı yönetimi yapmaya çalışmak olmaz. bu işin bilgi tecrübe kaabiyiyeti Celal Kasapoğlu beyefendide var ben ve çevrem celal kasapoğlunu aday görmek isteriz aday gösterildiği taktirde belediye başkanı olması kaçınılmazdır..
Mhpli 4 yıl önce
Celal Kasapoğlu nun seçim öncesi Ayşe Keşir e kimse gıkını çıkaramazken yaptığı açıklama mhp ye hiç mi oy kazandırmadı.seçim gezilerine katıldığına ben şahidim.mhp ittifakla parlayınca partiye peydah olan atmacalar hadi ordan
? 4 yıl önce
Celal Kasapoğlu seçim gezilerine katılmamış öyle mi? Yalan söyleyen iftira atan taş olsun mu? Öyle insanın hakkı yenmez arkadaş!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız