Düzce CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan’ın; “AK Parti’nin bu saatten sonra sunacağı hiçbir şey kalmamıştır” ifadesine Düzce AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’ndan sert cevap geldi. Şengüloğlu, Talih Özcan’ın Düzce’ye yabancı olduğunu belirterek; “Açıklamasını amatörce buluyorum ve esefle kınıyorum” cevabını verdi.

WhatsApp Image 2023-04-11 at 14.25.13 (5)

Millet İttifakı Talih Özcan’ın şehre yabancı olduğu kadar memleket meselelerine de yabancı olduğunu söyleyen Şengüloğlu şu açıklamalara yer verdi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti Hükümetlerimizin 20 yılda ülkemize kazandırdığı kazanımlar, kişi başına düşen milli gelirdeki artış rakamları ortadadır. Altını çizerek söylüyorum. Lider masa başında değil iş başında belli olur.

 AK Partimizin ülkemize kazandırdıklarını hiçbir zaman kabullenemeyen zihniyetin ithal adayı ‘talihsiz Bey’in şehrimize hiçbir katkı da bulunamayacağı, gibi CHP liderinin paylaştığı hayali filmleri izleyerek siyaset yapmaya çalışıyor.”

df7b262e-0188-4968-a647-b6e2aa365903

“İthal aday Talihsiz Bey, konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyor!”

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayal ettiği bağımsız Türkiye hayallerini bir bir hayata geçiren, Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın ülkemize kazandırdıklarını izlemesini tavsiye ederim. Bağımsız Türkiye yolunda Kandille yaptıkları ortaklığı güzel şehrimiz Düzce’mize anlatamayan ve şehrimize anlatabileceği hiçbir şey olmayan ithal aday talihsiz bey konuyu başka yerler çekmeye çalışıyor.

Kedisine tavsiyem, Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın 20 yılda ülkemize kazandırdıklarını büyük boyutla izlesin. Bunları izlemeye vakti yetmeyeceğini düşünürsek son on beş günde açıklanan müjdeleri izlemesi kâfi olacaktır.

Son olarak halkımız bu zihniyetin, ülkemize kazandıracağı hiçbir şey olmadığının farkındadır. Zaten bu zihniyet her zaman yapılan yenilikleri kabullenememe, aşağıya çekmeye çalışma gibi bir siyasi anlayışa sahip.

Bizler ise 2023 hedeflerimize doğrultusunda, 2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletçe el ele inşa edeceğimize yürekten inanıyorum.

Kendisine tavsiyem bizleri izlemeye devam etsin…”