Düzcelilerin millet ittifakı adaylarına yoğun ilgisi devam ederken Düzce CHP 1.sıra milletvekili adayı Talih Özcan, seçim çalışmaları kapsamında her gece mahalle ve köylerde vatandaşlarla buluşuyor.

Talih Özcan, geçtiğimiz gün Petrol-İş Sendikasını ziyaret ettikten sonra Cumayeri’ne giderek esnaf vatandaşlar sohbet etti. Özcan’ın seçim gezileri kapsamında son durağı ise Düzce Adige Kültür Derneği oldu.

WhatsApp Image 2023-05-04 at 15.13.39

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra adayı Talih Özcan, 14 Mayıs seçimlerinin toplumsal huzur ve barış açısından da önemli olduğunu vurguladı ve ‘Toplumda ayrışmalara son vereceğiz’ dedi. Talih Özcan, ziyaretlerinde ortak olarak şu görüşlere yer verdi:

“Bizim temel hedefimiz, Türkiye’yi herkesin insan onuruna yaraşır bir yaşam sürdüğü ve sosyal refah standartlarına ulaştığı, kadınların, çocukların, gençlerin ve tüm vatandaşların geleceğe umutla baktığı, toplumsal barış ve huzurun tesis edildiği mutlu bir ülke haline getirmektir.

WhatsApp Image 2023-05-04 at 15.13.41 (1)

Artık kimlikleri konuşmayacağız, başarıları konuşacağız. Artık ayrışmaları ve farklılıkları konuşmayacağız. Ortaklıklarımızı ve ortak hayallerimizi konuşacağız.”

HABER- NALAN TAYYAR