Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit, 2023, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllardır üzerinde çalıştığı projesi olan ‘Aile Destekleri Sigortası’ kapsamında İstanbul CHP İl Kadın Kollarının başlattığı ‘Umudu Taşı’ kampanyasını Düzcelilere kapı kapı gezerek anlatacaklarını dile getirdi.

Proje hakkında konuşan Düzce CHP İl Başkanı Semih Cemşit; ““Türkiye’de Umudu Taşı” kampanyası kapsamında 13. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Aile Destekleri Sigortası” projesini anlatmak üzere Düzce’de kapı kapı dolaşmaya başlıyoruz. Düzce’de Umudu Taşı’yacağız!” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllardır mücadelesini verdiği bir projesi var; Aile Destekleri Sigortası. Bu projeyle amaçlanan kadınları, çocukları ve ailelerini güven çemberi içine almak. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da İl Kadın Kolları çok kıymetli bir çalışma başlattı. Aile Destekleri Sigortası’nın “Umudu Taşı” kampanyası kapsamında kapı kapı anlatıldı.”

WJLSGJDFKLGJKFD

“Bizleri her mahallemizde, sokaklarımızda, parklarımızda görebilirsiniz”

 “Şimdi biz de bu kıymetli bu projeyi tüm Türkiye’ye yayacağız. Türkiye’de “Umudu Taşı” projesi kapsamında Düzce CHP olarak Aile Destekleri Sigortası’nı anlatmak üzere sahaya çıkıyoruz. Her bir vatandaşımızı Aile Destekleri Sigortası’nın kapı kapı çalışmalarını anlatarak hız kesmeden devam edeceğiz. Bizleri her mahallemizde, sokaklarımızda, parklarımızda görebilirsiniz. İktidarımızda bir hak haline gelecek Aile Destek Sigortası’nı en çok ihtiyacı olan kadınları anlatacağız. Ben inanıyorum ki kadınlar feraha çıkacak., güçlenecek, aileleri rahata erecek, ülkemiz büyüyecek. Umutluyum, bu umudu sizlere aşılamak istiyorum. Hep birlikte umudu çoğaltalım., yaşatalım ve Türkiye’ye umudu taşıyalım.”