Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili ihalelerde usulsüzlük yapıldığı yönünde çıkan iddialar üzerine hakkında yapılan açıklamalara yanıt vereceğini belirten Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Beyköy Belde Teşkilatı tarafından ortaya atılan Uğur Suyu'na fabrikalar tarafından zehirli atık atıldığı konusuna da değineceğini ifade etti. Hakkında ortaya atılan tüm iddialara belgeleriyle yanıt vereceğinin altını çizen Yılmaz, “Düzce gündemini değiştirecek çarpıcı açıklamalarım olacak. Asılsız iddialar gün yüzüne çıkacak” şeklinde konuştu.

Beyköy'de devam eden çalışmalar hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, beldede asfaltlanmayan bölgelerin iki hafta içerisinde asfalta kavuşacağını ifade ederken, “Anayol ve 2. OSB güzergahında asfaltlanmayan yerler var. Önümüzdeki iki hafta içerisinde buralar da asfaltlanacak” dedi.

Öte yandan 2009 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili de bir açıklama yapan Yılmaz, Beyköy Belde Başkanlığı'na tekrar aday olduğunu belirtirken, şuan için Ak Parti'den Beyköy Belediye Başkanlığı'na aday adayı olmak isteyen kimsenin olmadığını söyledi.