Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, il genelinde yürütülecek olan projelerle ilgili temaslarda bulunmak üzere başkentin yolunu tuttu. AK Parti Genel Merkezi’ne de giden Başkan Özlü burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

Görüşmede Düzce’de hayata geçirilen projeler değerlendirilirken projelendirme ve yapım aşamaları devam eden  su altyapısının tümden değiştirileceği dev içme suyu projesi, Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşümü, Asar Deresi Rekreasyonu, Cedidiye Meydan Projesi, Şıralık Spor Kompleksi gibi projelerle ilgili de Başkan Özlü, Özhaseki’ye bilgi verdi.

‘Düzce’mizin projelerini değerlendirme fırsatı bulduk’

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, “Bugün Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile Düzce’mizin projelerini değerlendirme fırsatı bulduk. Değerli vaktini ayıran ve misafir eden Sayın Özhaseki’ye teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Özlü’ye övgüler yağdırdı

Özhaseki ise mesajında Başkan Özlü’ye övgüler yağdırdı. Düzce’de birbirinden güzel projelerin hayata geçtiğini kaydeden Özhaseki, “Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ile Düzce’miz için birbirinden güzel projelerini değerlendirdik. Engin birikim ve tecrübelerini şehrimize aktaran değerli Başkanımız özverili çalışmalarıyla Düzce’mizi daha da iyi bir noktaya taşımak için elinden gelen gayreti gösteriyor.” paylaşımında bulundu.

HABER: Mehmet GÜNESEN