banner851

banner614

BELEDİYE EKİPLERİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Selin vurduğu Cumayeri ilçesinde, yaralar sarılmaya çalışılıyor. Cumayeri Belediyesi, sel felaketinden etkilenen ilçe merkezi ve köylerde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Cumayeri 08.07.2021, 13:00 09.07.2021, 17:24
1101

Düzce’de etkili olan sağanak yağışlarla gelen sel felaketinden etkilenen Cumayeri ilçesinde, ilçe merkezinin bazı bölgeleri ile köylerde ev, işyeri ve ekili tarım arazileri sular altında kalmıştı.

Sel felaketinin yol açtığı tahribatın izlerini silmek için, Düzce İl Özel İdaresi’nin çalışmaları dört koldan devam ederken, Cumayeri Belediyesi Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalara destek veriyor.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla sahaya inen Belediye ekipleri, selden etkilenen ilçe merkezinin bazı bölümleri ile köylerde başlatılan temizlik çalışmaları, devam ediyor.

Konu ile ilgili Cumayeri Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Yaşanan aşırı yağışlar sonrasın da İlçemiz ve Köylerimizde oluşan olumsuzlukları gidermek için; Su ve Kanalizasyon ekipleri, Fen İşleri Ekipleri ve Temizlik İşleri ekiplerimiz sahada çalışmalarına devam etmektedir” denildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)