banner851

banner955

ÇAY BAHANE SOHBET ŞAHANE

Cumayeri Belediye Başkanı Koloğlu, ‘Başkanla akşam çayı’ adı altında düzenlediği toplantılarla ilçe sakinleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Koloğlu’nun bu toplantıları, vatandaşların da büyük takdirini topluyor.

Cumayeri 27.01.2022, 11:29
811
ÇAY BAHANE SOHBET ŞAHANE

Cumayeri ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, kış aylarında vatandaşlarla daha çok görüşebilmek, sohbet etmek amacı ile "Başkanla Akşam Çayı" programını başlattı.

Başkan Mustafa Koloğlu ikinci toplantısında Duman kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Çay eşliğinde vatandaşlar ile sohbet eden Koloğlu, vatandaşların istek ve taleplerini not aldı.

Programla ilgili bilgeler veren Mustafa Koloğlu, "Göreve geldiğimizden bu yana hiç halkımızdan kopmadık. Yaptığımız çalışmalarda halkımızın da büyük desteği ve teveccühü var. Sık sık yaptığımız mahalle ziyaretlerimize kış olduğu için yapamıyorduk. Bizde akşamları kıraathanelerimizde vatandaşla bir araya gelerek varsa sorunlarını dinliyoruz. İlk toplantımız güzel geçmişti. Bu ikinci toplantımız. Vatandaşlarımızla sohbet ettik, onları dinledik, yaptığımız projeler ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Hem vatandaşlarımıza hem kıraathanesini bize açan Muammer Duman kardeşimize teşekkür ederim" dedi.

Cumayeri sakinleri ise “Bizler Mustafa başkanımızı içimizden biri olduğunu zaten biliyorduk. Ama onca işinin arasında bize de böyle zaman ayırması bizleri son derece memnun ediyor. Asıl olan çay değil, başkanla bir araya gelmemiz. Yani çay bahane sohbet şahane. Bize makamın değil halkın başkanı olduğunu gösterdiği ve bu programı düzenlediği için teşekkür ederiz” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Düzceli 11 ay önce
Başkan poz vereceğine önce sokaklardaki karı temizletsin. Hala kepçe girmemiş yol var... kaldırımların temizlenmesi için karın erimesi bekleniyor heralde. Hiç çalışma yok
Yeni Sayımız