banner851

banner614

GENİŞ KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında getirilen, 17 günlük tam kapanma uygulamasını fırsata çeviren Cumayeri Belediyesi, boş kalan sokaklar başta olmak üzere kentteki birçok noktada temizlik çalışması başlattı. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.

banner619
Cumayeri 06.05.2021, 09:45 05.05.2021, 17:23
665

29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan, ‘Tam Kapanma’ sürecini bazı belediyeler fırsata çevirdi. Cumayeri Belediyesi de tam kapanma sürecinde sokakların boş kalması nedeniyle, ilçe merkezinde geniş bir temizlik çalışması başlattı.

İlçedeki boş sokaklarda moloz temizliği, mıntıka temizliği, cami ve tuvaletlerin temizliğinin yanı sıra ana cadde ve kaldırımlarda dezenfekte çalışması başlattı. Kısıtlamanın ilk gününden itibaren yapılan çalışmalar devam ederken, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu bu çalışmaların kısıtlama sonuna kadar aralıksız devam edeceğini kaydetti.

Koloğlu yaptığı açıklamada, “Tam Kapanma sürecinde tüm ekiplerimiz ile sahada çalışmalarımız devam etmektedir. Moloz temizliği, mıntıka temizliği, cami ve tuvallerimizin temizliği, Ana Cadde ve Kaldırımların yıkanması, merkez refüj ve kurumlarımızın bahçe otlarının biçilmesi çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
81840 5 ay önce
sadece gülüyorum:)
Düzceli 5 ay önce
Korona kaldırım yıkayarak dezenfekte edilmiyor bu hangi zihniyet yahu?