banner851

banner861

KAYMAKAM ÇAKMAK ALANI TERK ETTİ

banner619

Düzce'nin Cumayeri ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına MHP İlçe Başkanı Özcan Orhan’ın saygısızlığı damga vurdu. Türk milleti için büyük öneme sahip olan, şehitlerin rahmet ve gazilerin ise minnetle anıldığı Cumhuriyet’in 97. yıl dönümü programı sonrası protokolün bir araya geldiği alanda bacak bacak üstüne atan Orhan’ın bu ciddiyetsiz hareketine kayıtsız kalmayan Kaymakam Haluk Çakmak, tepkisini alanı terk ederek gösterdi.

banner846
Cumayeri 29.10.2020, 13:45 29.10.2020, 16:40
11911
KAYMAKAM ÇAKMAK ALANI TERK ETTİ
banner844

Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen çelenk sunma töreni sonrası yağmur nedeniyle Cumayeri Belediyesi Konferans Salonu’nda devam eden törene, Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, siyasi parti temsilcileri ve bazı kurum müdürleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kutlama programında koronavirüs önlemleri çerçevesinde kendilerine ayrılan bölüme oturan protokol üyeleri, öğrencilerin hazırladığı programı izledi. Bizlere Cumhuriyet'i armağan eden kurtuluş mücadelesi kahramanlarımızı şükranla andığımız bu milli bayramımız sonrası protokolün bir araya geldiği alanda MHP Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan’ın yakışmayacak şekilde bir oturuş sergilemesi dikkat çekti.

Devleti temsil eden en yetkili yönetici Kaymakam’ın önünde bacak bacak üstüne atarak ciddiyetten uzak bir duruş sergileyen Orhan, tepkilerin odağına yerleşti. Protokol üyeleri, MHP’li Özcan Orhan’ın bu yakışık almayan rahat tavrını yadırgadı.

Üzerine çevrilen gözlere aldırış etmeden ciddiyetsiz oturuşuna devam eden Orhan’ın bu tavrına göz yummayan Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak ise alanı terk ederek, ilçe başkanının milli bayramımıza yaptığı saygısızlığı sineye çekmedi.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (15)
Cumayerli 7 ay önce
Vay vay vay! Özcan'a bak be
Düzceli reis 7 ay önce
Milli hassasiyetleri önemli bir partinin başkanına yakışmamış. Genel merkezin bir an önce görevden alması lazım. Böyle saygısızlık olmaz.
Esma 7 ay önce
Yapma yaaaa çok ayıp etmiş....işiniz gücünüz asparagas haber.cumayeri olmasa nasıl haber yapacaksınız.hani resim? İspatlayin! İnsanları zan altında bırakmayın.
Ben cumayeri kaymakamıyım 7 ay önce
Ben cumayeri kaymakamıyım böyle bir olay olmadı. Kaldı ki cumhuriyet bayramının ev sahibi ilçelerde bizzat kaymakamdır. Kaymakam kalkıpda evsahibi oldugu yeri terkeder mi. Bir diğer husus mhp ilçe başkanının cumhuriyet bayramını sabote edecek bir olayın içine girmesi bile düşünülemez . Tüm ilçem halkını olduğu gibi mhp ilçe başkanı özcan beyi de çok severim. Aramızda bir sorun olamaz
By Yanlıs 7 ay önce
MHP mı ne beklıyonuzkı İl baskanını soyle sıze kım olduğunuzu soylıyeyım ıktıdar saksakcısı
Hani fotoğraf? 7 ay önce
Sayfa sayfa haber yazmışsınız bacak bacak üstüne atılmış fotoğraf yok... Hani fotoğraf?
Alperen 7 ay önce
Kaymakam Bey Devlet Adamlıgının gerektiği şekilde davranmış Az Bile Yapmış...ilçe Başkanı Beyde Dokuz ışık Doktirini bilmediģi için bu şekilde davranmış Mhp Partisi kimlere kalmış ..
Mhp duzce 7 ay önce
Adam olamamışsın ibne seni ilçe baskanı olsan nolur
Engin gül 7 ay önce
Yorum yaparken ahlak kurallarını hiçe sayıp i... gibi ağır kelimeleri kullanan adınida buraya yazamayan zavallı, sen adam olsan klâvye başında bu adiligi yapmaz, adama yakışan bi şekilde görüş belirtir sin saygisiz, zavallı. senin mhpli olamayacak kadar zavallı biri olduğun aşikar bana gelince ben yaka başı köyü MHP parti temsilcisiyim. Başkan oturup kalkmasını bilen ,değerlerine bağlı bir insandır. Yorum yaparken dikkatli olun. kışkırtıcı, hakarete varan söylemler olunca isin rengi değişir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
kapalı