banner851

banner614

KOLOĞLU: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Cumayeri Belediyesi, etkili olan yoğun kar yağışında vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için yoları açık tutmak için çalışmaları aralıksız sürdürdü. Çalışmalar sayesinde hem yollar hem de yaya kaldırımları kardan temizlendi.

banner619
Cumayeri 18.01.2021, 19:12
1587
KOLOĞLU: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Düzce il genelinde cumartesi akşamından pazartesi sabahına kadar etkili olan yoğun kar yağışının hayatı olumsuz etkilemesi için Cumayeri’nde de ekipler 24 saat çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Günler öncesinden yaklaşan kar yağışı ile ilgili tedbirlerini alarak hazırlıklarını tamamlayan Cumayeri Belediyesi, kar yağışına karşı yürüttüğü çalışmalarla zorlu sınavı başarıyla geçti.

İlçede her mahalleye yetişen ekipler, vatandaşların mağdur olmaması için gece boyunca yolları açık tutmak için çalışmalarına devam etti.

Gündüz saatlerinde de devam eden çalışmalarda kolluk kuvvetleri de Belediye ekiplerine yardımcı oldu.

KOLOĞLU: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Kar yağışına karşı gerekli tedbirlerin süratle alındığını belirten ve belediye ekiplerinin çalışmalarını yakından takip ederek koordine eden Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Kar yağışlarında hemşerilerimiz olumsuz etkilenmemesi için geceli gündüzlü çalışmalarına devam etmekte. Kar yağışı sonra ana arterler sonrası ara sokaklarda da çalışmalarımız devam ediyor.

“KAR BEREKETTİR”

Öncelikle vatandaşlarımız sıkça kullandıkları güzergahları temiz tutabilmek için ekiplerimiz koordineli bir şekilde çalışıyor.

Yoğun mesai içerisinde bulunan çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar diliyor kendilerine teşekkür ediyorum. Kar Berekettir. Bereketli bir kış mevsiminin yaşanmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.’’ diye konuştu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
S T 9 ay önce
Gümüşova çok çalışıyor haber olmuyor neden
Kusura Bakmayın 9 ay önce
Sallamasyon haber. Önceki belediye kar yere düşmeden temizliğe başlıyodu. Bunlar sınıfta kaldı. Vatandaş yolda yürüyor. Kaldirimlar buz. Cumayeri burda. Gelin bakın