banner851

banner955

OKULLAR 22 KASIM’A HAZIRLANDI

Cumayeri Belediyesi ekipleri, Başkan Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla önümüzdeki hafta başlayacak eğitim öğretim dönemi öncesinde okullarda çevre temizliği çalışması başlattı.

Cumayeri 19.11.2021, 18:03
1087
OKULLAR 22 KASIM’A HAZIRLANDI

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 1.5 yıl aradan sonra 6 Eylül’de başlayan yüz yüze eğitimde ilk ara tatilin de sonuna yaklaşıldı. Okullar 12 Kasım itibariyle tatile girerken 22 Kasım’da eğitim kaldığı yerden devam edecek.

Bu durumu fırsat bilen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, öğrencilerin temiz bir ortamda eğitimlerine devam etmesi amacıyla ilçede bulunan okulların bahçe ve çevrelerinin temizlenmesi talimatını verdi.

Çalışmalara başlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de ilçedeki bütün okulların bahçe ve çevrelerini temizleyerek koronavirüs riskine karşı da dezenfekte etti.

Belediye ekiplerinin çalışmasını sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Koloğlu, "Okullarımız sizi bekliyor çocuklar. Temizlik işleri ekiplerimiz okullarımızın çevre temizliğini gerçekleştirdi. Ara tatil sonrası okullarımız çocuklarımız için hazır" dedi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız